Yabancı Ülkeden Gelmiş İzmir Travesti Anita

Her zaman yabancı kadınlara olan ilgisi ile dikkat çeken Türk beylerini kesinlikle mutlu edebilmek için buradayım. İzmir Travesti olarak sekse olan bakış açım sizleri her zaman rahatlatacak. 

Türk erkekleri merhabalar. Ben İzmir Travesti Anita. Sizin için buradayım. Gürcistan doğumluyum. Yani öyle çok uzaklardan gelmedim. Türkçe konuşabiliyor ve aynı zamanda anlayabiliyorum. Bu konuda zaten bir iletişim sıkıntım söz konusu değil. 23 yaşındayım. Taze, diri, bembeyaz olan vücudum beylerin hayallerini en sonuna kadar süslerken bana ulaşmak sandığınızdan çok daha kolay olacak. 

Türk Beylerini Yatakta Mutlu Etmesini Biliyorum

Harika ve hazlar dolu cinsel beraberlikleri sunmak benim için kesinlikle çok kolay. Çünkü yabancı bir kadınım. Yetiştiğim kültür içinde cinsellik hiçbir zaman tabu olmadı. Bunun eğitimini profesyonel bir biçimde alarak büyüdüm. Bu da seks konusunda kurallarımın bulunmaması anlamına gelir. Zaten beylerin büyük bir kısmının yabancı olan hatunlara ilgisinin temel nedenlerinden birisi de budur.

Hizmetlerim arasında İzmir Travesti olarak ilk sırada oral ve anal gelir. Evet anal yapan bir kadınım. Birçok hatun buna yok çekerken ben tam tersi olarak bunu harika bir biçimde gerçeğe dönüştürürüm. Ancak bunu yaparken kondom kullanımının bir zorunluluk olduğunu unutmayınız lütfen.

Orala ise hasta bir kadınım. Dilimi çok başarılı ve aynı zamanda profesyonel bir biçimde kullanırım. Kesinlikle ön sevişmeden vazgeçmez. Hatta bazı bayanlarda olduğu gibi bunun süresini çok kısa tutmam. Mühim olan hem benim hem de sizin harika bir biçimde haz alması ve eğlenmesidir. Tüm bunların gerçek olmasını istiyorsanız beni hemen aramanız yeterli olacaktır.

Görüşmelerim Otellerde

İzmir Travesti hizmetlerimi hiçbir sınır olmadan verirken bunun için seçmiş olduğum ana mekan her daim otellerdir. Hem bakımlı hem lüks hem de güvenli olması şarttır. Asla seanslık kalmaz. Kısa süreli beraberlikler benim için uygun değil. En az 2 saat olmalıdır. Gerekli koşulların sağlanması durumunda apartlara da yok demem. Ancak erkeklerin evlerine gelmiyorum. Kibar bir şekilde konuşarak randevu almanızı talep ederim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*