Uzun Bacaklarıyla Dikkat Çeken İzmir Şengül

Güzel ve seksi bir hatunla seks yapmanın tadını en sonuna kadar çıkarabilmek için yapmanız gereken şey İzmir Travesti numaramı aramak ve randevu talep etmek olacaktır. Bu da çok uzun bir zaman almaz. 

Ben Şengül. Özellikle sahip olduğum bakımlı ve uzun bacaklarım sayesinde tüm beylerin aklını başından alırken boyumun da 1,83 olduğunu hemen ifade edeyim. Beyaz ve pürüzsüz olan bacaklarımın tadını almak için sadece benimle iletişimi kurmanız yeterlidir. Telefon numaram ektedir. Kendinizi bu sayede ödüllendirmiş olursunuz. 

Bacaklarımın Tadını Hemen Alabilirsiniz 

Bacak güzelliği kesinlikle çok önemlidir. Ben buna sahip olduğumdan beyleri de mutlu etmesini çok iyi bilirim. Kilo sorunumun olmaması ve uzun boyum sayesinde mankenden farksız bir fiziğim vardır. Bembeyaz, uzun ve sütun gibi bacaklarımın ilgi çekmesi çok normaldir. İşte bunu öpebilir, yalayabilir veya daha farklı şeyleri yapabilirsiniz. Zaten sınırlarımın olmadığından sizi İzmir Travesti olarak bu konuda serbest bırakırım. 

Hizmetlerimle Sizi Mutlu Etmesini Bilirim

Seks dİzmir değişik hazlar, pozisyonlar ve aynı zamanda fanteziler dİzmirtir. İşte İzmir Travesti hizmetlerim şöyledir;

  • Oral yapan bir kadınım ve bunu da bir kural olmadan gerçekleştiririm.
  • Tabi ki her beyin hayalini kurmuş olduğu analı da sonuna kadar yaşatırım.
  • Bunun yanı sıra sınırların olmadığı bir ön sevişme beylerin çok daha mutlu olması dİzmirtir. 
  • Her zaman dudak dudağa öpüşme benim temel özelliklerimin arasında öne çıkar. Bu ve fazlası için arayınız.

Kibar Şekilde Benden Randevu Alabilirsiniz 

Randevusuz çalışmam beyler. Telefon numaram açık olmasına rağmen zaman zaman meşgul olduğum için yanıt vermeyebilirim. İşte böyle durumlarda mesaj yollamanız veya Whatsapp üzerinden iletişim kurmanız yeterlidir. Elbette konuşmasını bilen kibar beylere evet derim. Bu da benim kurallarımın arasında bulunur. 

Bunun yanı sıra pazarlık gibi bir durum yoktur. Aynı zamanda erkeklerin bir kısmı sürekli benden resim istiyorlar. Bunu anlamam söz konusu değildir. Çünkü zaten sayfamda gerçek olan çok şehvetli resimlerim var. Bunların tümü gerçek olmasının yanı sıra beklentilerinizi de sonuna kadar karşılar. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*