Ukraynalı İzmir Travesti Alvina

Her zaman seksi seven ve cinsel beraberliklere yok demeyen bir İzmir Travesti kadınıyım. Özellikle yabancı kökenli oluşum siz değerli beyler için daha en başından büyük bir haz ve heyecan dİzmir. 

Tüm Türk beylerinin hayalidir Slav bir kadınla seks yapmak. Özellikle benim gibi Ukrayna kökenli bir Travesti İzmir sayesinde rahatlamak bir rüya olmaktan çıkıyor. Çünkü canlı ve kanlı bir biçimde İzmir kent merkezinde yaşıyorum. Sizin bir an önce aramanızı bekliyorum. Hem fiziki özelliklerim hem de karakterim sizin tüm farklı beklentilerinizi başarılı bir biçimde karşılayacaktır. 

Slav Irkının Tüm Karakteristik Özelliklerini Taşıyan Bir Kadınım

Birçok beyin söz konusu Slav kadınları olduğunda içlerinde ekstradan bir ateş yandığını çok iyi biliyorum. Bu kesinlikle çok normal. Çünkü özel bir biçimde yaratılmış gibi harika güzelliklere sahip olan kadınlarız. Bu da Travesti İzmir bayanlarının arasında benim ne kadar özel olduğumu ortaya koyar.

28 yaşındayım. Ancak daha küçük gösteririm. Özellikle 1,84 olan boyum sayesinde sıyrılmasını bilirim. Bunun yanı sıra bembeyaz bir tenim vardır. Misler gibi kokarım. Sarı saç ve mavi göz kombinasyonu sayesinde sizlerin aklını başınızdan alırım. Bu sayede güzel beraberliklerin kapısını daha ilk andan itibaren açmış oluruz.

Seks Hizmetlerimde Amacım Sizi Doyurmak

Travesti İzmir olarak oral yaparım ve bu konuda ne kadar istekli olduğumu rahatlıkla görebilirsiniz. Bunun yanı sıra tabi ki ön sevişme bu işin bir parçası olarak dikkat çeker. Aynı zamanda unutulmaması gereken daha farklı bir fantezi ise anal sekstir. Bu sayede komple hizmetlerimi sizler için sunarım. Tabi ki sizin farklı talepleriniz varsa bunlara da yok diyen bir kadın asla olmam. Açık sözlü, sohbeti hoş bir kadın olarak tüm beklentilerinize anında yanıt veririm. 

Oteller görüşme yeri olarak benim tercih edeceğim en mantıklı mekanlardır. Güvenli olması ve konfor özelliklerinin bulunması sayesinde harika yerler olmasından dolayı burada beraberliklerimizi yaşayabiliriz. Ancak beylerin evlerine gelmem veya kendi evimde müşteri kabul etmem gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu olmadığından bu detayları lütfen unutmayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*