Ücreti Elden Alan İzmir Travesti Behrem

Anlık hazları sonuna kadar yaşatan, sınırları zorlayan ve beyleri memnun eden İzmir Travesti kadını olarak hayalini kurduğunuz ilişki için buradayım. Arayın ve farkı sonuna kadar hissedin. 

Seksi tam anlamıyla bir eğlence aracı olarak gören İzmir Travesti Behrem ben. Hem bakımlı hem de güzel bir kadınla tanışmayalı bence çok uzun bir süre oldu. O halde sekse dair bakış açınızı değiştirebilmek için hemen benimle iletişim kurmanız sizin için çok sıra dışı bir deneyim olacak. Ücreti elden alarak daha en başından dolandırıcı bir kadın olmadığımı da ortaya koyarım. 

Güzel Fiziğim ve Verdiğim Hizmetlerle Beyleri Sonuna Kadar Mutlu Ederim

Ben 27 yaşında, 1,65 boyunda ve aynı zamanda 66 kiloda güzel bir kadınım. Özellikle çok şehvetli yapım beylerin aklını başından alırken seks konusunda sahip olduğum deneyim sayesinde rahatlatmasını çok iyi bilirim. Bu da diğer İzmir Travesti kadınlarından farklı kılar. 

Her zaman seks ile alakalı olarak aklınızda ne varsa bunların tümü gerçek olabilir. Standart olarak vermiş olduğum hizmetlerin arasında oral ve ön sevişme zaten söz konusudur. Bunların haricinde ise anal sekse hiçbir şekilde yok demem ve bunu da geri çevirmem. Bu sayede en büyük hazları karşılıklı olacak bir biçimde almak mümkün olacaktır.

Tabi ki bunlarla sınırlı olmayan bir hizmet skalam vardır. Özellikle beylerin çok merak ettiği sıra dışı fantezilerin denenmesi bunların arasında yer alır. Temizlik ve bakımlı olmak benim için her zaman en fazla dikkat edilmesi gereken şeyler olarak dikkat çeker. Bunları unutmadan ona göre benimle iletişim kurun lütfen. 

Pazarlık Olmadan Seksin Tadını Çıkaralım

Seks gibi harika bir hizmet sunulurken bunun hiçbir şekilde pazarlığı olmaz beyler. Bu konuda çok katı bir kadınım. İndirim isteyenleri zaten direkt olarak engellerim. Bunun yanı sıra kaba saba tiplerle işim olmaz. Ben ne kadar zarif bir kadınsam beni tercih edecek olan beylerin de her daim kibar olması şarttır. Randevularımı telefon üzerinden veya kısa mesajla veririm. Paramı ise elden alırım. İzmir Travesti olarak bunlara dikkat ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*