Türbanlı Şekilde Sevişen İzmir Travesti Çiçek

Cinselliği farklı şekilde ve aynı zamanda fantezili bir biçimde yaşamak isteyen beylere merhabalar. Adım İzmir Travesti Çiçek. Her zaman türbanlı bir kadın olarak seks hizmetini veriyorum. Özellikle bunu seks sırasında da takmış olduğum için birçok beyin rüyalarını süslİzmirteyim. 30 yaşındayım. Sınırlarım asla söz konusu olamaz. Bu sayede beklentilere yanıt veririm. 

Şehvetin Dibine Vuralım

Şehvetin dibine vurmak için buradayım. Zaten vermiş olduğum farklı hizmetler sayesinde bunu en sonuna kadar karşılıyorum. Ön sevişme bunlardan birisidir. Hatta bunu yaparken ekstradan bir para talebim olmaz. Amaç ise karşılıklı olarak haz almaktır. Seksi olan vücudumu bu şekilde tanıyabilirsiniz.

Kalınan süre içinde her şeyin anlık olarak yaşanması lazım. Sırası ile şunu bunu yapalım demem. Özellikle kontrolü erkeklere verme konusunda sıkıntım yoktur. Oral sekse yok demem mümkün değildir. Çünkü bu sayede hazların en büyüğünü alabilirsiniz. Tabi ki bu karşılıklı bir biçimde olur. Anal seks de bunların arasında yer alır. En büyük hazlar ve doyumlar benimle beraber kesinlikle gerçek olacaktır. Buna emin olabilirsiniz. 

Mükemmel Bir Detayım

İzmir Travesti olarak detaylarım ve özelliklerim ise şöyledir;

  • Türbanımı günlük hayat içinde de kullanırım. Yani normalde de tesettürlü bir bayanım. İşte bu özelliğim sayesinde beylerin en güzel fantezilerini süslerim.
  • Bakımlı olduğumdan temizliğime çok büyük bir önem veririm. Beni tercih edecek olan beylerin de aynı şekilde davranmasını istiyorum. 
  • Güzel ve mis gibi olan kokum sayesinde erkeklerin aklını hemen başından alırım. Bu özelliğim sayesinde birçok insanın ilk tercihi benim.
  • Seksi aceleye getirmem. Yani oldu bittiler benim kitabımda hiçbir şekilde söz konusu değildir. 
  • Bunun gibi daha farklı birçok haz ve hizmet için aramanız yeterlidir. Tabi ki kibar olan beyleri kabul ediyorum. 

Arayarak Randevu Alabilirsiniz

Sorunsuz bir biçimde randevu almanız mümkündür. Bunun için de telefon numaram üzerinden hemen iletişim kurmanız lazım. İzmir Travesti kibar, kendisini ve ne istediğini bilen beyleri tercih ederim. Diğerlerinin ise hiçbir şekilde şansı yoktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*