Sportif Vücuda Sahip İzmir Travesti Oya

Her zaman spor yapan ve bu sayede fit, güzel, bakımlı vücudumla beylerin aklını en sonuna kadar alan bir hatunum. Değişik İzmir Travesti hizmetlerimi alabilmek için sadece iletişim kurmanız yeterlidir. 

Sekse ve haz dolu bir günden merhabalar. Adım Oya. Hem güzel hem de seksi bir hatun olmamın yanı sıra özellikle yaşımın sadece 21 olduğunu hemen başından ifade edeyim. Böylelikle ne kadar özel bir bayan olduğumu anlayabilirsiniz. Hizmetlerim kibar ve elit beyler içindir. Bundan dolayı ifade ettiğim kurallarıma uyum sağlayanlara okey derim.

Beyler Konusunda Seçici Bir Kadınım

İzmir Travesti olarak fiziki özelliklerimin arasında çok fit olmam öne çıkar. Boyum 1,74 olmasına rağmen herhangi bir şekilde kilo sorunum söz konusu değildir. Çok bakımlı olan vücudumun kokusu ise beylerin aklını hemen başından alır. İşte bu yüzden her erkeği kabul etmem. Şartlarım ise şöyledir;

  • 25 ile 50 yaş arasındaki beylere hizmet veririm.
  • Bunun yanı sıra güzel kokmayan beylere hiçbir şekilde evet demem. 
  • Aynı zamanda dişlerini fırçalamayan erkeklere yok çektiğimi bilmeniz gerekiyor.
  • Bundan farklı olarak kaba saba konuşan tiplerle de işim olmaz.
  • Kitabımda hiçbir şekilde pazarlığa yer yoktur. 

Harika Hizmetlerim Sizi Uçuracak

İzmir Travesti kadını olarak özellikle değişik hizmetlerimi sunmam beyler için mutlu olmak dİzmirtir. Oralla başlarım. En başından en sonuna kadar yalarım. Onu ağzımın içinde gezdiririm. Bunun yanı sıra kesinlikle anal gibi en fazla haz veren şeylerden birisine de yok demem. Tabi ki bunun için bir kondom kullanım şartımın olduğunun altını net olarak çizeyim. Sekste daha farklı şeylerin de yaşanması noktasında hiçbir sorunum yoktur. Benden bunları talep etmeniz yeterlidir. Arayın ve beraber yanalım. 

Güzel Hazlar İçin Arayabilirsiniz 

Telefon numaram üzerinden randevu veririm ve bu da her zaman açıktır. Bundan daha farklı bir randevu alma yöntemi ise bana kısa mesaj yollanmasıdır. Whatsapp hattımın söz konusu olması sayesinde ilgili yöntemi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mühim olan ise çok kibar bir biçimde randevu talep etmenizdir. İşte bu sayede uçuşa geçmek çok basittir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*