Son Derece Uzun Boylu İzmir Travesti Aşkın

Cinsel beraberliklere her daim bir ihtiyaç olarak bakan İzmir Travesti kadınıyım ve bu noktada sizlerin değişik taleplerine de yok demem gibi bir durum hiçbir şekilde söz konusu değildir.

Güzel günler dilerim sevgili beyler. Ben İzmir Travesti Aşkın. 25 yaşında, bakımlı ve aynı zamanda güzel bir kadın olarak her daim beylerin cinsel taleplerini karşılayabilmek için buradayım. Tabi ki fiziki ölçülerim erkeklerin aklını başından alır. Çünkü tam 1,83 olarak dikkat çeken bir boyum vardır. Yatakta ise çılgınlar gibi ve kurallar olmadan sevişmesini bilirim. Bunun gibi farklı birçok özelliğimi yakından görebilmek için beni aramanız yeterlidir.

Fiziğim Sizi Büyüleyecek

Güzel bir fiziğe sahip olmam benim için kesinlikle büyük bir şans. Tabi ki beylerin bu sayede mutlu olmaları da söz konusudur. Doğuştan gelen uzun boyum hemen dikkat çeker. İzmir Travesti kadınlarının arasında işte bu özelliğim sayesinde ilgi görmesini bilirim. Memelerimin büyük, dolgun olması sizi mutlu edecek. Uzun sütun gibi bacaklarım sayesinde podyumlarda gördüğünüz mankenlerden bir farkım hiçbir şekilde yoktur. Tabi ki bundan dolayı ücretim biraz tuzludur. Sanırım bunu gözden çıkarmanız söz konusu olacaktır.

Değişik Pozisyonları Deneyebiliriz

Sekste pozisyon zenginliği sunan bir kadınım. Her pozisyona gelirim. Özellikle üstte olmaya bayılırım. Cinsel organınızın üzerine oturmak, o içimdeyken zıplamak, arada yüzünüze eğilmek ve memelerimi yalatmak isterim. Tabi ki bu benim aklıma gelen ilk fantezi ve senaryo olarak dikkat çeker. Bundan daha farklı olanlar varsa onlara da yok demem. Amacımız haz almak, zevke gelmek ve orgazmın zirvesine ulaşmaktır.

Bunun yanı sıra en sevdiklerimin arasında her daim oral seksin bulunduğunu da ifade etmem lazım. Zaten hiçbir erkek buna yok demez. Hatta işi bir adım öteye taşıyarak karşılıklı bir biçimde yani 69 pozisyonu eşliğinde bunu yapabiliriz. Bu da mükemmel hazların ortaya çıkması dİzmirtir.

Aramanız Yeterlidir

Kolaylıkla İzmir Travesti hizmetlerimi alabilmek için beni en kısa zaman dilimi içinde aramanız yeterlidir. Tabi ki bunun için farklı birçok yöntemi kullanabilirsiniz. Özellikle kısa mesaj yollamak bunlardan birisidir. Aynı zamanda cep telefonu araması da yapmak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*