Seks Oyuncaklarına Sahip İzmir Travesti Okşan

İzmir Travesti hizmetlerimi verirken her zaman seks oyuncaklarını da buna dahil ederek siz değerli beylerin hem eğlenmesini hem de sonuna kadar haz almasını kesinlikle başarılı bir biçimde sağlarım. İzmir Travesti

Güzel günler diliyorum tüm beylere. 25 yaşında bakımlı ve seksi bir kadınım. Adım ise Okşan. Beni diğerlerinden ayıran en temel özelliğim seks oyuncaklarına sahip olmamdır. Özellikle beylerin büyük bir kısmı bunların tam olarak ne anlama geldiğini bilmiyorlar. İşte hem bunları öğretmek hem de kullanarak daha çok haz vermek için aramanızı bir an önce bekliyorum canlarım. 

Değişik Seks Oyuncakları Sayesinde Daha Çok Haz Almak Mümkün

İzmir Travesti kadınlarından birisi olarak birden çok seks oyuncağına sahibim. Bu sayede karşılıklı beraberliklerimizde alınacak olan hazların katlanması noktasında bir sorun olmaz. Genellikle beylerin çok büyük bir kısmının bunlardan bihaber olması çok ilginç. Ancak ben onların ufkunu genişletme konusunda her zaman çok istekli olduğumdan oral ve anal haricinde işte bu oyuncaklar sayesinde daha fazla hazzın kapısını en sonuna kadar açmasını da bilirim. 

Güzel beraberliklerimde haz almak öne çıkan temel bir hedeftir. Ancak bunun her daim tek taraflı değil, karşılıklı bir şekilde yaşanması gerektiğini düşünüyorum. Buna dikkat eden bir kadınım. Oyuncakların nasıl kullanılacağını bilmeyen beylerin hiçbir şekilde endişelenmesine gerek yok. Bunu ben sizlere nasıl öğreteceğimi çok iyi biliyorum. 

Kendi Evimde Sizleri Ağırlarım

Birçok İzmir Travesti seçeneğinden farklı olarak müşterilerimi her daim kendime ait olan evimde ağırlarım. Merkezde ve özel bir site içinde yer almasının yanı sıra kesinlikle çok güvenlidir. Sizin konforunuz için düşünülmüş olan tüm detaylar da vardır. Mini bar ve duş bunların arasında yer alır.

Hizmetlerimde seanslık opsiyon söz konusu olmadığından sadece gecelik ve saatlik beraberliklerimi sizlere sunarım. Bunun için ifade etmiş olduğum ücreti peşin bir biçimde ödemeniz lazım. Tabi ki randevu sistemime göre telefon üzerinden iletişimi kurmanız gerekiyor. Kısa mesaj yollanması daha farklı bir sistem olmasının yanı sıra özellikle Whatsapp hattımın da açık olduğunu belirtmem lazım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*