Seks Masajı Yapan İzmir Travesti Melda

Seks masajında mutlu son garantisi burada! Erojen masaj hizmeti veren İzmir Travesti olarak, seksiliğimden çok etkileneceksin bayım. Dudaklarımdan vajinal dudaklarıma dek, benimle arzuların pekişecek.

Yüksek performans ve ekstra tatminlerde şehrin en trend kadınıyım. Maksimum haz alacak ve penis başında kondurduğum tatlı öpücüklerle ruhsal tatminleri de yaşayacaksın.

Mutlu Son Masaj Hizmetleri

Seks masajı hizmetleri veren İzmir Travesti olarak hem ilişkiden önce hem ilişkiden sonra da masaj yapıyorum. Öncelikle dilimin ucuyla dudaklarımın kıvrımından kenarlarından başlar ve dil dile öpüşmenin tatlı rahatlığını yaşatırım.

Ardından boyun civarından göğüs uçlarına kadar ve oradan kasıklarına kadar yalama ve emme masajlarıyla seni ekstra tatmin ederim. Elbette o sırada ben kasıklarını yalarken aletin memelerimin arasında kesin sertleşmiş vaziyete gelecektir.

Hatta ucundan akan spermini meme uçlarıma sürdükçe de emin ol ben de zevke geleceğim tatlım. O esnada da emin ol kaval kemiğinin üzerinde klitoris tatmin ediyor olacağım.  Ardından ne yapacağımı biliyor musun peki? 

Elbette o kalkmış sikini dudaklarımın arasında tatmin edip taşaklarını emeceğim. Bunu ister misin şekerim? Hadi hemen beni ara.

Striptiz ve Erotizm Hizmetleri

Striptiz dansının daha önce hiçbir kadına bu kadar yakışmadığını keşfedeceksin benimle iken. 25 yaşındayım ve fiziğim en tavan pozisyonda. Dik, sıkı ve sıcak.  

Dans etmeye uzun yıllar önce başlamış olmakla birlikte sporu da ihmal etmiyor ve özellikle haftada 3-5 gün yüzüyorum. Bu da beni kıvrak bir kadın haline getirdi. Ayrıca oryantali de çok sevdiğim için sadece striptiz ve direk dansı değil belly dans konusunda da çok başarılı olduğumu bilmelisin.

Öncelikle gözlerine doyuran ve ardından bedenini doyurmayı tercih eden beyler için İzmir Travesti hizmetler de vazgeçilmez bir kadınım. VIP seks hizmetlerinin en iyisi olarak şehrin her bölgesinde faaliyet gösteriyorum. 1.66 boy ve 66 kiloda tam balık etli ve teninin her noktasından haz fışkırtan bir kadını. 

Özellikle dudakların üzerine amcığımı yapıştırmak ve sürtüne sürtüne akıtarak sana zevkimi yudumlatmak için sabırsızlanıyorum tatlım. Ne dersin seni becermeme izin verecek misin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*