Seks Fantezilerinde Bir Numara Olan Şengül

Fantezi dünyasının her zaman haz veren pozisyonlarını ve senaryolarını yaşatma konusunda bir numaralı İzmir Travesti olarak hemen benimle iletişim kurmanızı ve randevunuzu almanızı bekliyorum. 

Selam aşklarım ben Travesti İzmir Şengül. Her zaman gülen, sahip olduğum pozitif enerji sayesinde beyleri sonuna kadar mutlu eden başarılı bir hatunum. Zaten seks öncesinde güler yüzlü olmak alınacak hazların da katlanması anlamına geliyor. Buna göre yaşım 27 ve boyum ise 1,65. Genellikle diğer birçok hatundan farklı olarak hizmetlerimde fantezi tercihini öne çıkarırım. Bu da benim daha çok haz vermem ve beyleri memnun etmem dİzmirtir. 

Türlü Fantezilerin Tümü Farklı Bir Haz Olarak Sunulur

Ben fantezi kraliçesi bir Travesti İzmir kadın olduğumdan yerim aynıdır. En başından ifade etmem gerekiyor ki 2 saat altında bir beraberlik sürem yoktur. Zaten fanteziler uzun bir zaman aldığından hizmetlerim böyledir. Tabi ki farklı birçok seçenek söz konusu olmasından dolayı bunların arasından seçim yapabilirsiniz.

Hasta ve hemşire fantezisi benim en sevdiklerimin içinde öne çıkar. Buna uygun ve özel olarak diktirmiş olduğum bir hemşire kostümüm vardır. Tabi ki eteği çok dar ve minidir. Hasta rolünü oynayarak beni hemen becerebilirsiniz. Bunu soymadan yapmanız ve eteğimi sıyırmanız daha çok haz ve zevk verecektir.

Bunun haricinde patron ve sekreter en başta olmak üzere daha farklı olanları da gerçekleştirmemiz mümkündür. Bende her daim fazlası vardır. Mühim olan karşılıklı bir biçimde en büyük hazları almaktır. İletişimi anlık şekilde kurarak benden her zaman Travesti randevusunu dakikalar içinde talep edebilirsiniz. 

Sıcak ve Büyük Yatağımda Sizleri Ağırlayabilmek İçin Bekliyorum

Evimde müşteri kabul eden bir kadın olduğumdan bu durum beyler açısından çok büyük bir avantaj anlamına gelir. Çünkü hem apart hem de otel parasını ödemeye gerek kalmadan, çok güvenli ve konforlu olan evimde benimle aşk yapabilirsiniz. Seksi ve düşünceli bir hatun olarak her türlü ihtiyacınızı da karşılayacağımı açıkça ifade edeyim. Ödemeler ise her daim peşindir. Travesti İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*