Seans Uzatmayı Seven İzmir Travesti Burcu

İzmir Travesti kariyerimde erkeğimin benden talepte bulunduğu her şeyi eksiksiz bir şekilde yapmak, partnerimle özel bir bağ kurmamı sağlıyor…

Beni etkilemeyi başaran, ilk saniyeden itibaren nasıl bir performans göstereceği bakışlarından belli olan erkekler tarafından becerilmek büyük zevk veriyor. Kendimi erkeğimin kollarına bıraktığımda beni her dakika farklı pozisyonlara sokması, elleriyle belimi tutarak sert bir şekilde içime girip çıkması en rahat hissettiğim anlar oluyor. İzmir Travesti kariyerimde bir erkeğin saatler boyunca becerdiği 25 yaşında, 3 yıllık tecrübeli bayan olarak her türlü fanteziyi karşılamaktan büyük bir zevk alıyorum.

İzmir Travesti Seanslarımda Grup İlişkiye Açığım

Esmerlerden hoşlanan, saçlarımı eline dolayarak domaltıp içime girmekten keyif alan erkeklere ihtiyacım var. Kendini düşünen ve hayvan gibi sevişen bir erkeğin altına yatmaktan, bir anda onun üzerine çıkıp ellerini bağlayarak kendi istediğim ritimle sevişmekten zevk alıyorum. İzmir Travesti

Siz de hiçbir isteğinizi karşılamayan fakat sürekli olarak birlikte vakit geçirdiğiniz kadınlardan sıkıldıysanız beni arayabilir ve seanslarıma katılabilirsiniz. En az bir saat sürecek şekilde anlaştığım müşterilerimle genellikle kendi evimde görüşüyorum. Bana tek gelebileceğiniz gibi, iki veya üç arkadaşınızla birlikte de gelebilir ve grup seanslarımda orgazmı doruklarda yaşayabilirsiniz.

Erkeğimin Performansının Yüksek Olmasına Bayılırım

Azgınlığını sınırlamak yerine her dakika ve her saniye daha da arttırabilecek bir kadına ihtiyaç duyan erkeklere kendi evimde, iş yerimde ve müşterimin evinde hizmet veriyorum. Önceden masaj yaparken öğrendiğim teknikler sayesinde erkeğimin hem vücut olarak hem de cinsel olarak doyuma ulaşmasını ve rahatlamasını sağlıyorum. Profesyonel bir masöz olmanın bana kattığı en önemli şeylerden biri, erkek vücudunu yakından tanımak ve nelerden hoşlandığını daha kolay tespit edebilmek oldu.

İzmir Travesti ilanlarımı paylaşmaya başladığımda ilk önce mutlu sonlu masaj hizmeti vereceğimden bahsediyordum. Daha sonra bu hizmeti ilerlettim ve ilişkilerimde masaj ikinci planda kalmaya başladı. Partnerlerimin bana karşı duyduğu isteğe karşı koyamadığım için her seansımda en az iki kez boşalacağınız sevişme hizmetini vermekten büyük bir keyif alıyorum. Arka arkaya hiçbir çekinceniz olmadan benimle ilişkiye girebilir, isteğinize bağlı olarak seans süresini saatlerce veya gece boyu sürecek şekilde uzatabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*