Özel Müstakil Evinde Sevişen İzmir Yelda

Güzel hazları seks sırasında elde etmek artık sizin için zor değil. Çünkü İzmir Travesti olarak bunları tümünü sunma noktasında başarılı, sınırsız ve mükemmel bir hatunum. Arayarak ulaşabilirsiniz. 

Selamlar aşklarım. Ben İzmir Travesti Yelda. Seksi, bakımlı ve taş gibi vücudu olan dikkat çeken bir bayanım. 27 yaşındayım. Kesinlikle diğer hatunlardan temel farkım ekonomik anlamda zengin olmamdır. Elbette seks hizmetlerimi para karşılığında veririm. Ancak benim için mühim olan şey her daim karşılıklı bir biçimde haz almaktır. Bu yüzden beyleri evimde ağırlamaktan memnun olacağım. 

Otel Parasına Gerek Kalmadan Mekanımda Sevişebiliriz

Kesinlikle maddi anlamda iyi durumda olan bir kadınım. Ancak bu durum benim İzmir Travesti hizmetlerimin bedava olduğu anlamına gelmez elbette. Yalnızca burada öne çıkan temel nokta kendime ait olan evimde beyleri ağırlamamdır. Tabi ki bunun erkekler açısından bakıldığında birden çok avantajı vardır. Sizi bu sayede apart veya otel parası ödİzmirten hemen kurtarırım. Bunun yanı sıra evimin rahat ve konforlu olması tüm beklentilerinizin de sonuna kadar karşılanması dİzmirtir.

Evime geldikten sonra özellikle seks öncesinde veya sonrasında duş alabilirsiniz. Size bu fırsatı sunarım. Seks konusunda çok deneyimli bir hatunum ve bu da sizin her andan haz almanız dİzmirtir. Pozisyon zenginliği sunarım. Oral, anal, ön sevişme ve fazlası her daim bende vardır. İşte bu sayede sektörün en çok tercih edilen kadınlarından birisi olarak karşınıza çıkıyorum.

Birtakım şartlarımın olduğunu net olarak ifade etmem lazım. Buna göre özellikle kibar olmayan beyleri kabul etmem. En az 3 saatlik bir seks olması gerekiyor. Ayrıca dikkat çeken daha farklı bir nokta ise pazarlık yapılmamasıdır. Bunlara uyum sağlanması durumunda size evet derim. 

Sizi Zevkten Uçurmak İçin Bekliyorum

Telefon numaramı çok açık bir biçimde ilan sayfamda ifade ettiğim için bunun üzerinden benle anlık bir biçimde iletişimi sağlayabilirsiniz. İzmir Travesti hizmetlerimi evimde veririm. Kısa mesaj yollamak ise daha farklı bir seçenek olarak dikkat çekerken beylerin bunu da tercih etmesi her daim mümkündür. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*