Oral Yapmaya Bayılan İzmir Travesti Aslı

Süper seksi bir İzmir Travesti olarak beylerin tüm beklentilerini sonuna kadar karşılarken onları yatakta mutlu etme konusunda çok iyi olduğumu rahatlıkla söylemem lazım. 

Cinselliği bir ihtiyaç olarak gören Travesti İzmir Aslı benim adım. 27 yaşındayım. Bakımlı ve güzel olmamın yanı sıra özellikle seks konusunda sahip olduğum deneyim sayesinde beylerin aklını başından alırım. Erkeklerin büyük bir kısmının oral hastası olduğunu çok iyi biliyorum. Ben de bunu başarılı bir biçimde sunarım. Daha fazlasını isteyen beylerin yapması gereken şey ise benim hemen aramak olacaktır. 

Oral Denilince Akla Ben Gelirim

Güzel bir kadınım ve boyum da 1,67 olarak hemen dikkat çeker. Özellikle seksin içinde en güzelllerinden birisi olan oral konusunda tam bir uzmanım. Zaten bunun olmaması ve yapılmaması halinde haz almak imkansıdır. Kesinlikle dudaklarımın çok kalın olması sayesinde hazların katlanması mümkündür. Boyutu hiçbir şekilde önem arz etmez. Köküne kadar almasını bilirim. Bunun karşılıklı olarak yani 69 pozisyonunda yapılması da mümkündür. 

Daha farklı hizmetlerim de söz konusu olmasından dolayı beylerin mutlu olması benimle çok kolaydır. Buna göre özellikle analı da büyük bir keyifle yaparım. Ön sevişme zaten bu işin bir parçası olmasından dolayı fiks olarak sunulur. Karşılıklı haz ikimiz için de mükemmeldir. 

Kondoma Gerek Yoktur

Travesti İzmir hizmetlerimde bir kondom kuralım yoktur. Ancak isteyen kişilerin bunu takmasına hiçbir şekilde yok demem. Sağlık ve hijyen anlamında problemim olmadığından içiniz rahat olsun lütfen. Hemen arayarak benim tadımı alabilirsiniz. 

Evlere ve Otellere Gelirim 

Mekan konusu benim için problem değil. Değişik yerlere gelirim. Ancak şehir içinde olması şarttır. Travesti İzmir hizmetlerimi güvenli olan otellerde sunarım. Genellikle söz konusu gecelik beraberlikler olduğunda buraları tercih ederim. Bunun yanı sıra güvenli olması halinde beylerin evlerine de yok demem. Tabi ki bunun için hemen yapmanız gereken şey ise beni özel telefon numaram üzerinden aramak olacaktır. Böylelikle en başta oral seks olmak üzere farklı birçok şeyi yaşamak mümkündür.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*