Ön Sevişme Konusunda Çok İddialı Serpil

İzmir Travesti hizmetlerimi değişik birçok mekanda verirken en temel özelliklerimden birisi ön sevişmeyi sınırlar olmadan yapmamdır. Bu sayede anın tadını çıkarmak kesinlikle çok kolay olacak. 

Serpil benim adım. Merhaba sevgili beyler. Umarım iyisinizdir. Ben her daim olduğu üzere kesinlikle bomba gibiyim. Cinsel beraberlikler konusunda sınırlarım ise asla yoktur. Bu sayede sizin mutlu etmesini çok iyi biliyorum. Özellikle ön sevişme denildiği zaman akla hemen gelirim. 

Harika Fiziğimin Tadını Almak Size Kalmış

Bakımlı bir İzmir Travesti kadını olmamın yanı sıra yaşımın 28 olduğunu ifade edeyim. Bunun yanı sıra boyum 1,64 olarak dikkat çeker. Özellikle bir kilo sorunum yoktur. Yani fit olarak tanımlanabilecek bir vücudum vardır. Bu da sizi her daim mutlu eder. 

Sekste Kurallarım Yoktur 

Seks kuralsız bir biçimde yaşanmalıdır. Ancak böyle olduğunda karşılıklı bir biçimde haz almak mümkündür. Detaylar ve fazlası ise şöyledir;

  • Bir yabancı gibi değil kesinlikle sevgili tadında beraberliklerimi sunarım. Zaten bu özelliğim sayesinde en çok ilgi gören kadınların arasında yer alırım.
  • Hem oral hem de farklı bir deneyim olan anal seks hususunda iddialı bir hatunum. Bunların tümünü yaparken karşılıklı haz alma ilkesine göre hareket ederim.
  • Misler gibi kokan ve gören erkekleri hemen mutlu eden fiziğimin tadını ön sevişme sırasında alabilirsiniz. Bunu yaparken sadece ellerinizi değil, dilinizi de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  • Aynı zamanda her daim denİzmir istediğiniz ve merak ettiğiniz şeyler söz konusu ise bunlara da yok demem.
  • Beyler için pozisyon zenginliği sunarım.
  • Hem üstte olabilirim hem de beylerin taleplerine göre alta geçebilirim. 

Bunun yanı sıra şehvet duygumun çok fazla olması sayesinde mutlu ederim sizi. 

Güzel Beraberlikler ve Fazlası İçin Arayınız 

İzmir Travesti numaram her daim açık olmasından dolayı hemen bunun üzerinden iletişimi sağlayabilirsiniz. Tabi ki bunu çok kibar bir şekilde yapmanız gerekiyor. Aynı zamanda bazen yapılan pazarlık gerçekleştirme gibi bir durumun söz konusu olmaması lazım. Bunun yaşanması halinde görüşme daha başlamadan biter. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*