Oldukça Kaliteli ve Ucuz İzmir Travesti Gözde

Daha az ödeyerek ancak daha kaliteli bir İzmir Travesti hizmeti almak kesinlikle imkansız değil. İşte bunu sunan bir bayan olarak beraberliklerimin her zaman sevgili tadında olduğunun altını net olarak çizeyim beyler.

Selam ben Gözde. Sunmuş olduğum hizmetlerle Travesti İzmir kadınlarının arasında öne çıkarım. Güzel bir hatunum ve 25 yaşındayım. Kilo ve boyum ise 55 ile 1,65 şeklindedir. Öyle aman aman çok yüksek meblağları hiçbir şekilde beylerden talep etmem. Ancak sunmuş olduğum hizmetlerde kalite farkı yoktur. Zaten bunu benimle beraber olduğunuz vakit rahatlıkla görebilirsiniz. 

Yüksek Ücretler Ödemeden Orgazm Olmak Benle Çok Kolay

Paranız çok olmasa bile benim Travesti İzmir hizmetlerimi kolaylıkla alabilirsiniz. Bu durum kalitesiz bir kadın olduğum anlamına hiçbir şekilde gelmez. Bakımlı, güzel ve çekici bir hatunum. Aynı zamanda temizliğim dikkat çeker. Tabi ki en farklı pozisyonları ve fantezileri gerçek yapma konusunda kesinlikle tüm beklentileri sonuna kadar karşılarım.

Analdan orala kadar uzanan çok geniş bir hizmet skalam vardır. Bunun yanı sıra diğer bazı kadınlar gibi kondom kullanım şartımın da bulunmadığının altını çizeyim. Dileyen beylere kontrolümü yatakta verebilirim. Elbette talepler ve istekler önem arz eder. Canınızın istediği ne varsa bunu çok net ve açık bir biçimde bana ifade etmeniz yeterlidir. Bu sayede güzel beraberliklere imzamızı rahatlıkla atmamız mümkündür. 

Fantezi Dünyam Sizi Uçuracak

Benim geniş olan fantezi dünyamın içine girerek harika hazların sahibi olmak kesinlikle çok kolaydır. Numaram açıktır aşklarım. Her zaman ve sorun olmadan iletişimi kurabilirsiniz. Tabi ki kısa mesaj yollanması durumunda da yanıt veririm. Bundan farklı bir diğer yöntem ise özel sosyal medya hesaplarımdır.

Beylerin bir kısmı resim yolmamama istese de buna gerek kalmadığını belirtmek gerekiyor. Çünkü zaten ilan sayfamda birden çok fotoğraf var ve bunların tümü de yeni çekildi. Talep etmiş olduğum ücretin yüksek olmaması beyler için büyük bir avantaj dİzmirtir. Tabi ki bu süreye göre değişir. Travesti İzmir olarak aramanızı bekliyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*