Ojeli Tırnaklara Sahip İzmir Travesti Nagihan 

Güzel, bakımlı ve seksi bir İzmir Travesti ile beraberliklerin yaşanması kesinlikle sizler için bir hediye dİzmirtir. Bunu sunan bir hatun olarak aramanızı dört gözle bekliyorum. 

Ben Nagihan. İzmir Travesti kadınlarının arasında kesinlikle hem en güzel hem de en bakımlı hatunlardan birisiyim. Zaten bakımlı olmayan bir bayan ile seks yapmak beyler için işkenceden farksızdır. Bundan dolayı her daim benim gibi güzel, uzun boylu, tırnakları ojeli olan bir hatunu seçmek gerekiyor. Bu ise çok zor değil. Sadece beni telefon numaram üzerinden aramanız yeterli bir hamle olacaktır. Bu da inanılmaz hazların kapısını en sonuna kadar açar. 

Harika Bir Kadınım

Seks sadece deneyim anlamına gelmez. Aynı zamanda kadının güzel olması da şarttır. Ben harika bir İzmir Travesti olarak işte bu kriterlere en sonuna kadar sadık bir bayanım. 29 yaşındayım. Bunun yanı sıra boyum da 1,64 olarak dikkat çeker. Öyle kilolu ve şişman bir kadın değilim. Günlük, haftalık bakımlarımı aksatmadan yaparım. Özellikle oje benim hayatımın bir parçası olarak dikkat çeker. Beylerin istediği renkleri de kullanırım. Spor yapmam ve yaşamıma dikkat etmem sayesinde sizin büyük bir mutluluk elde etmesi çok da zor olmaz. 

Hazların En Büyüğünü Sunarım

Farklı İzmir Travesti hizmetlerim erkeklerin tatmin olması içindir. Tabi ki onların tam olarak ne istediği mühimdir. Yapmadığım bazı şeyler vardır. Bunların arasında anal seks öne çıkar. Ne kadar fazla para teklif ederseniz edin anala evet demem gibi bir durum yoktur. İşte bundan dolayı mevcut kuralımı unutmayın. Bunun yanı sıra orala yok demem. Ön sevişmeyi en güzel şekilde yaparım. Her zaman benim en çok dikkat çeken özelliklerim arasında pozisyon zenginliği sunmam öne çıkar. 

Bir Telefon Kadar Yakınım

Anlık bir biçimde ve hızlı olarak iletişim kurabilmek için telefon numaramı aramanız yeterlidir. Kibar konuşmanız lazım. Yoksa randevuyu unutun. Bunun yanı sıra her daim oteller benim adıma en ideal yerlerin arasında öne çıkar. Apartlara da yok demem. Bunların ücretlerinin size ait olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu sayede güzel beraberliklere imza atmak hiçbir şekilde zor olmaz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*