Müşterisinin Evine Giden İzmir Travesti Deniz

Merhaba erkeklerim, ben Deniz. Kendimi mutlu hissettiğim, azgınlıktan düz duvara tırmanan erkeklerle vakit geçirmek için hazır olduğum her gün ilişkiye giriyorum. İzmir Travesti kariyerime 5 yıldır devam ediyorum ve bu süre boyunca birbirinden farklı erkeklerin ilişkilerde nasıl isteklere sahip olabileceğini net bir şekilde anladım. Siz de benim tecrübelerimden yararlanmak, eşinizden veya sevgilinizden sıkıldıysanız, onların yaşattığı sıkıntıların intikamını benden almak için seansıma katılabilirsiniz. Müşterilerim beni eve davet ettiklerinde ve benim evime geldiklerinde özel saatlik ücretlerimle hizmet vermekteyim.

Erkeğimin Belirlediği Mekanda Görüşebilirim

Rahatlığına önem verdiğim erkeğimin seans öncesinde ve seans sonunda birlikte duşa girmek istemesi halinde bu hizmeti kolaylıkla verebilirim. İzmir Travesti ilanımı bularak benim telefon numaram üzerinden randevu alan erkeğimin ne tür ilişkilere ihtiyacı varsa, tam olarak onları yaşatmayı seviyorum.

Haftanın her günü seans veren, erkeğiyle birçok kez buluşmayı kabul eden Travestilardan biriyim. Bu sayede eğer beni beğendiyseniz, düzenli dost hayatı yaşamak isterseniz bu konuda benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizinle ne zaman beni canınız çekerse buluşabilir, birbirinden farklı mekanlarda yaşamanın keyfini çıkarmaya başlayabiliriz. Erkeğimin mekan belirlemesi ve beni davet etmesi, buluşmak için yeterlidir.

Saatlik Seanslarım İçin Telefon Edebilirsin

Fantezileri olduğu için kendini ifade etmek, sevdiği şeyleri profesyonel bir kadının yardımıyla yaşamak isteyen herkesi evimde misafir edebilirim. Eğer kendi evinizde daha rahat hissedeceğinizi düşünüyorsanız, güzel ambiyansa sahip bir ortam hazırlayarak beni davet edebilirsiniz. İzmir Travesti ilanlarımı ilk yayınladığım günden beri VIP erkeklere, lüks otellerde gece boyu sevişebilecekleri son derece kaliteli bir hizmet sunuyorum.

Her hayalini kurduğunuz şeyi bana söyleyebilir, bir kadınla ne tür ilişki yaşamak istiyorsanız mesaj atarak detaylı şekilde anlatabilirsiniz. Bdsm haricindeki her türlü fanteziyi hayata geçirmeyi kabul eden, hard ilişkilerden inanılmaz bir zevk alan kadınlardan biri olduğunu söyleyebilirim. Kondom kullanılmasını zorunlu tutmadığım için, ilişkide korunup korunİzmir tamamen sizin tercihinize kalmıştır. Benimle görüşebilmek, müsait olduğunuz gün ve saatte evinize çağırabilmek için ilanımda paylaştığım numaraya mesaj atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*