Misyoner Pozisyonunda Seks Yapan Vahide

Değişik pozisyonlarda seks yapan ve aynı zamanda bunları hiçbir sınır olmadan sunan İzmir Travesti deneyimini yaşayabilmek için tek işlem beni anında özel numaram üzerinden aramak olacaktır.

Harika ve gizli bir aşk kaçamağı için buradayım sevgili beyler. Ben İzmir Travesti Vahide ve 29 yaşındayım. 1,65 boyunda zayıf bir hatunum. Seks pozisyon ve haz dİzmirtir. Bunların tümünü denİzmir, her birinden farklı bir haz almak kesinlikle çok zor değildir. Bunun için sadece yapmanız gereken şey ise benimle iletişimi kurarak anın tadını bir an önce çıkarmaya başlamaktır. 

Her Pozisyonun Hakkını Veren Bir Kadınım

Pozisyonların sekse olan katkısı her daim çok fazladır. Bunların arasında yüzlerce değişik seçenek söz konusudur. Benim en favori olanım ise kesinlikle misyoner pozisyonudur. İzmir Travesti olarak yatağımda bacaklarımı açarak beylerin hemen ve sorunsuz bir biçimde girmesini sağlarım. Hatta ellerimle yardımcı olurum. Bacaklarımı beylerin iki yanına uzatırım. Bellerine dolayarak devam ederim. Bu sayede tam anlamıyla orgazmın yaşanmasının önünde hiçbir engel de kalmamış olacaktır. Bunun haricinde kalmış olan pozisyon ve fantezilere de yok demediğim için her zaman en fazla tercih edilen kadınların arasında öne çıkarım. Güzelliğim dillere destandır. Ayrıca beylerle seks öncesinde karşılıklı sohbeti de yapmayı severim. 

Bakımlı ve Güzel Mekanlarda Sevişirim

Elbette öyle her yerde seks yapan bir İzmir Travesti olmadığım için buna dair tüm kuralları ve kriterleri bilmeniz lazım. Oteller ilk sırada gelirken mevcut mekanların yıldızlı olması lazım. Bundan farklı olması ile bilinen apartlar da tercih edebileceğim daha farklı bir seçenek olarak dikkat çeker. Evlere gelmem ve evimde de müşteri kabul etmem. 

Hemen ücret tarifemden bahsedeyim. Seanslık seks söz konusu olmadığından bunu geçiyorum. Çok kısa sürmesi benim için haz dİzmir değildir. Saatlik veya bundan daha fazla olan gecelik beraberliklerim her zaman mevcuttur. İşte ödemeniz gereken ücret de buna göre farklılık göstereceğinden pazarlıksız şekilde ve elden yapmanız lazım. Bu sayede harika anların tadını sonuna kadar çıkarabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*