Kızıl Saçlı ve Ateşli İzmir Travesti Figen

Güzeller güzeli bir İzmir Travesti ile harika zaman geçirmek sizin için mükemmel bir deneyim olacak. Hazların karşılıklı bir biçimde alınması sayesinde hem ben hem de siz rahatlayabiliriz. 

Seksi seven güzel bir Travesti İzmir olarak merhaba beyler. Cinselliği her daim bir ihtiyaç olarak görürüm. Adım ise Figen. Boyum 1,73. Kesinlikle kurallarım söz konusu değildir. Temel amacım sizi mutlu etmektir. Bunu da limitler olmadan sağlarım. Sıcak kanlı bir bayan olmamdan dolayı ilgi toplarım. Harika hizmetlerimi alabilmek için sadece arama yapmanız yeterlidir. 

Seksin Her Türlüsüne Vardım

Güzel, boylu poslu ve aynı zamanda 29 yaşında olan bir Travesti İzmir kadınıyım. Bundan dolayı diğer kısa boylu hatunlarla beni hiçbir şekilde aynı kefeye koymayın. Bunun yanı sıra seks söz konusu olduğunda yaşanması ve tadılması gereken ne varsa bunların tümünü gerçek yaparım. Zaten bu konuda hiçbir sınırım veya kuralım yoktur.

Ateşli yapım sayesinde beylere anın tadını sunarım. Onların benim dünyama girmelerinden sonra oral ve anal gibi en sıra dışı veya bir diğer ifade ile en çok haz veren şeyleri gerçekleştiririm. Bunun yanı sıra söz konusu pozisyon zenginliği olduğunda yine beklentileri karşılarım. Üstte olmak, misyoner, ayakta, makas ve daha farklı pozisyonların benim ilgi alanıma girmiş olduğumu ifade etmem lazım. Bunların haricinde kalan ve sizin istediğiniz şeyler söz konusu ise açık bir dille bana söylemeniz yeterlidir. 

Temizlik her zaman en çok önem verdiğim konuların arasında yer alır. Bundan dolayı görüşme öncesinde temiz olmanız, bakımınızı yapmanız, güzel kokular sürmeniz kesinlikle tamamlanması gereken işlemlerdir. Bunun olmaması durumunda ise görüşme başlamadan hemen biter. 

Kendi Evimde Müşteri Kabul Ederim

Travesti İzmir hizmetlerimi dış mekanlarda vermem. Buna gerek yoktur. Hem kent merkezinde yer alan hem de çok konforlu olması ile dikkat çeken evime gelmeniz yeterlidir. Ancak her daim karşılıklı güven duygusunun bulunması şarttır. Ancak bunun sonrasında seksin tadını sonuna kadar çıkarabiliriz. Evimde duş almanız konusunda ise hiçbir sorun yoktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*