Kendi Yeri olmayan İzmir Travesti Ceylan 

Her zaman sekse dair tabuları olmayan bir İzmir Travesti kadını olarak beylerin aklını başından alırken onlara en güzel hizmetlerimi hiçbir sorun olmadan sunmasını bilirim.

Selam sevgili erkekler. Ben İzmir Travesti Ceylan. Gerçekten de bir ceylan gibi hem güzel hem de beylerin taleplerini yerini yetirirken çok enerjik yapım sayesinde beklentilerinizi sonuna kadar karşılarım. Bunun yanı sıra yaşım 33 ve boyum ise 1,66. Fiziki özelliklerim sizin aklınızı başından alır. Daha çok haz almak adına yapmanız gereken beni arayarak iletişimi kurmak ve randevu talep etmektir. 

Her Mekanda Seks Yaparım

Birçok İzmir Travesti kadın seks yapılacak yer konusunda değişik mekanların olması gerektiğini savunuyorlar. Hatta onların belli başlı kuralları mevcuttur. Tabi ki bu durum beyler için büyük bir handikap dİzmirtir. Ancak bende böyle şeyler yoktur. Buna göre beylerin kendi evleri her zaman uygundur. Bunun yanı sıra merkezde olması şartı ile hem otellere hem de apartlara gelirim. Bundan farklı olarak rezidanslar da olur. Mühim olan karşılıklı sevgi ve saygıyı elden bırakİzmirtır. 

Güzelliğim Sizi Büyüler

Seks yapmayı kesinlikle çok seviyorum. Her zaman İzmir Travesti bayan kadınlarının arasında en güzel olanlarından birisiyim. Zaten sürekli bakımlı olmam bunun en büyük nedenlerinden birisidir. Hizmetlerim sizin beklentilerinizi en sonuna kadar karşılar. Buna göre ön sevişme, oral, anal veya fazlasını alabilirsiniz. Genellikle beylerin isteklerine göre hareket ettiğim için onların taleplerini sonuna kadar karşılarım. Bu durum karşılıklı hazzın çok fazla olması dİzmirtir. 

Pazarlık Söz Konusu Değil

İzmir Travesti numaram üzerinden en kısa zaman dilimi içinde benimle iletişim kurmanız mümkündür. Telefon araması ile bunu veririm. Bunun yanı sıra özellikle dikkat çeken daha farklı bir yöntem ise kısa mesaj olarak dikkat çeker. Konuşma sırasında kibar olmanız ve aynı zamanda bana kadınım hissini vermeniz mühimdir. Pazarlık veya bunun gibi şeylerin yaşanması ise hiçbir şekilde söz konusu olmadığından mevcut kuralları da unutmayın lütfen. Ancak bunların karşılanması durumunda karşılıklı ve mükemmel bir sekse imza atabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*