İzmir Tutkulu Travesti Sibel

Selam, ben Sibel. 25 yaşındayım. Özel günlere çok önem veririm. En uyumlu olduğum burçlar boğa ve yengeç erkekleri. Fakat bu durum beni asla alakadar etmiyor. Kendinden emin, yakışıklı ve kibar beylerin her biri ile harika bir deneyim yaşayabilirim. İzmir Travesti arayan beyler için ideal profilde olduklarını hatırlatırım. 

Neden ben?

Sert fikirlerim ve ısrarcı olmamla bilinirim. Fakat harika bir arkadaşım. Genel olarak beni başarılı yapan olumlu özelliklerim arasındadır. Tutkulu yapım, sadece aşk hayatımda değil arkadaşlık ve iş hayatında da sergilerim. Eğer benimle harika bir arkadaşlığa hazırsanız, kazanan siz olacaksınız. Elimden her iş gelir ve tutkuyla çalışırım. Duygularım aşırıdır. Biri beni üzdüğünde, o kişiyi tamamen hayatımdan çıkarırım. Fakat biri beni mutlu ettiğin de hayatımın merkezine alırım. Ortam yoktur. Ya çok severim ya çok nefret ederim. Fakat sevdim mi çok severim. 25 30 yaş arası İzmir Travesti arayan beyler için profilimde numaram bulunuyor. Numaram üzerinden benimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli cinsellikler benimle başlar ve keyifle sona erer.  Sizde samimi bir dostluk ve zevki doruklarda hissedeceğiniz birliktelik yaşamak istiyorsanız arayabilirsiniz. Çok geçmeden benimle iletişime geçmenizi tavsiye ederim. İzmir’da ikametgâh edenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olduğumu hatırlatırım.

Gerçek Bir Akrep Burcu ile Harika Vakit Geçirmeye Hazır Mısın?

Yalancılardan asla hoşlanmam. Güven benim için önceliklidir. Bu yüzden yalan söylerseniz, işiniz benimle zor dİzmirtir. İlişkilerde akıl oyunlarına gelemem. Başta beni düşündüğünü tahmin etmem. Anı yaşamayı severim. Partnerlerimin açık sözlü ve dürüst olmasından hoşlanırım. Değersizlik hissinden asla hoşlanmam. Aksine beni kendinize bağlamaya çalışırsanız, doyumsuz bir keyif yaşayabiliriz. İzmir Travesti arayan beyler, saygılı ve sıcakkanlı oldukları sürece iletişimimiz devam eder. Fakat saygıdan uzaklaşıldığında iletişimim devam etmeyecektir. Direk engeli basarım. Profilimde numaram mevcut. Aradığınızda detayları daha fazlasıyla öğrenebilirsiniz. Sürekli görüşme sağlayacağım erkekler arıyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*