İzmir Travesti

İzmir Travesti

Sevdiklerinize zaman ayırın, yoksa zaman, sevdiklerinizi sizden ayırır. İzmir Travesti model, yoğun ve yorucu geçen bir iş hayatının içerisnde sevdşklerinizle yeteri kadar şlgilendiğiniz düşünüyormusunuz? Yada vakit ayıramamaktan mı şikayetçisiniz ?Şikayet etmenin bir anlamı yok , yarının ne sizin için ne de sevdikleriniz için olacağının garantisini kimseler veremez. Bu kadar yoğun geçen hayat telaşınız içersinde sizi seven insanlara zaman ayıramamanız büyük bir eksikliktir. Geçen zamanların hiç bir şekilde telafisi yok, yarın yaparız, yarın gideriz bugün yorgunum demek karşınızda sizden ilgi bekleyen kişilere büyük yalnızlık yaşatmanız anlamına gelir.

Kendinizle beraber onlara kaliteli zaman ayırmak sizin aranızda ki bağı güçlendirecek, sizi vbirbirinize daha da çok yakınlaştıracak. İzmir Travesti model partner ile birlikte geçireceğiniz zaman içerisnde birbirinizi yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. Bu kadar çok yoğun iş temposuna ayak uydurmaya çalışmak sizin sağlığınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Sinizrli ve gergin olmanızı sağlayacak , insanlarla iletişiminiz en aza düşecektir. Sevdiklerinizin sizden tek bir beklentisi var o da ilgi, bunun haricinde sizden başka bir beklentisi yok. Bütün gün sizin için evde hazırlık yapan hanımınız sizin gelmenizi sabırsızlıkla beklerken siz eve geldiğinizde suratınız asık ve kimseyle konuşmadan davranırsanız, eşiniz sizden zamanla uzaklaşacaktır. Çocuklarınızda aynı şekjilde sizin yolunuz gözlerken, babam eve gelsin biraz oyun oynarız diye düşünürken onunla zaman geçirmemeniz çocuğunuzun ruhsal gelişimini de olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu şekilde davranmak ne size ne de sevdiklerinize bir yararı olmayacaktır. Kendinizi ve ailenizin ruh sağlığını düşünün, çocuğunuzun sizde beklediği ve sizin gösteremediğiniz ilgiyi başkalarından ararsa yanlış yapmasına neden olursunuz. O ilgiyi görmek istediği kişi aslında sizken, başka ellerde bulmaya çalışması sizin eksikliğinizden kaynaklanmaktadır. İzmir Travesti sitesi hattı, yaşam zor, geçim zor evet ama ailenizde kolay oluşmadı, onların size olan sevgilerini yok etmeden davranmalı ve onların farkına varnamız gerektiğini anlatacak ve kendinize gelmeniz için yardımcı olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*