İzmir Travesti Seks Partneri Seda

İzmir Travesti kadınlarının hepsi seks partneriniz olmaya adaydır. İsterseniz her seferinde aynı Travestila birlikte olabileceğiniz gibi farklı tenleri ve farklı güzellikleri de deneyebilirsiniz. Ta ki benimle karşılaşana kadar…

Seks yapmak için hem kadının hem de erkeğin bir nedene ihtiyacı olmaz. Uzun yıllar tanıdığınız biriyle seks yapmanın tadı bir başka olurken ilk kez gördüğünüz biriyle zevki bambaşkadır. Hele ki bu kadın İzmir Travesti kadınlarından biri ise işte o zaman her şey her zaman muhteşem olur.

Seks Ortağınız Seda

Bu yazıyı saat kaçta okuyorsan oku sana günaydın dİzmir istiyorum. Çünkü benimle rastlaşma zamanın geldiğine göre günün veya artık gecelerin aydın olacak dİzmirtir. Sıcak havada sizi ferahlatmak soğuk havada da içinizi ısıtmak için yanınıza geliyorum. Ben Seda 41 yaşındayım ve uzun süredir sekse aşığım. Beyaz tenli, kahverengi saçlı yüzünde çilleri olan seks konusunda da çok tecrübeli bir kadınım. 

Birkaç üniversite okudum ancak yine de İzmir Travesti kadınlarından biriyim. Çünkü bu dünyada ki en güzel şey sevişmek, cinsellik yaşamak ve orgazma ulaşmaktır. Yatağınızda girdiğimde olgun olan bir kadınla seks yapmanın farkını kısa sürede anlayacaksınız. Seks herkesle aynı şekilde olmaz. Aynı adamla defalarca kez birlikte olduğunuzda yine her birinin farklı olması gerekir. Bazen çok tutkulu, çok hızlı, sert ve anlık pozisyon değişiklikleri ile yaşanabilir. Bazense daha sevgi dolu, daha yumuşak ve daha soft olabilir. Ruh halimiz bile her an değişirken seksin her zaman aynı kalması mümkün olabilir mi? Bir gece değil bin gece de benimle birlikte olsanız cinselliğe asla doymayacağınızı ve her seferinde farklı hazlar alacağınızı size garanti ediyorum.

İzmir Otelde Seks

İzmir Travesti kızı olarak benimle görüşmek istediğinizde otelde buluşabiliriz. Otel olur, ev olur, karavan gibi sizin istediğiniz herhangi bir yer olabilir. Eğer o kapının arkasında sen varsan ben her yere gelirim. Seks kiminle yapılır görmek ve doya sıya yaşamak için beni ara. Vakit kaybetme çünkü beni geç bulduğunda pişmanlığın da yüksek olacak… 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*