İzmir Travesti Harika Travesti Dilan

Merhaba beyler, ismim Dilan. 24 yaşındayım. İzmir’da ikametgâh ediyorum. Karşımdaki insanı etkilİzmir için hayranlık duyacağınız mükemmel zevklerim vardır. Aslına bakarsanız, içine kapanık görünürüm. Fakat karşımdaki insandan pozitif enerji alırsam tamamen değişirim. İzmir Travesti arayan beyefendiler, kesinlikle doğru ilanı buldunuz!

Güzel Vakit Geçirmek Benimle Çok Daha Eğlenceli:)

Her kavgada yıkıcı değil, yapıcı olmayı severim. Sevdim mi çok severim. Gözümden sakınırım. Değer vermeyi ve bunu da göstermeye özen gösteriyorum. Küçük küçük sürprizlerle mutlu olmaktan hoşlanırım. Bana bir adım gelen Travesti İzmir arayan beyler için ben bin adım koşarım. Ayrıca hamaratımdır. Yİzmirte, temizlik de üstüme yok! On parmağında on marifet var diyebilirim. Çok iyi bir arkadaş olacağından eminim. Kendime güvenim sonsuz. Güzel vakit geçirmek benimle çok daha eğlenceli olacaktır. Eğlenmekten, keyif alan beyleri arıyorum. Sıkıcı ve tamamen konuyu karşı tarafa bırakan tipler benimle kesinlikle muhatap olmasın. Sıkıldığım ortamlarda durmaktan hoşlanmam. Görüşmeler öncesinde sizden fotoğraflar isterim. O fotoğrafların gerçekliğinden emin olmak benim için önemlidir. Profilimdeki fotoğrafların hepsi bana ait. Travesti İzmir görüldüğü gibi bakıma önem gösteriyorum. Karşımdaki insanın da güzel giyimli ve bakımlı olması önceliğimdir. Eğer kendinize güveniyorsanız hemen bana ulaşın. 

Karşımdaki insan için fazlasıyla çaba gösteririm. Elimde olan her şeyi yaparım. Fakat karşımdaki insandan da aynı ilgiyi, şefkati ve saygı görmek isterim. İzmir veririm. İlişkimizde hata arayıp, bitirmeye yer aramam. Kesinlikle dinlerim. Gerektiğinde bir arkadaş, bir eş, bir dost ve daha fazlası olurum. Tek bir kişide mükemmel dostluk ve mükemmel arkadaşlık arayan beyleri bekliyorum. Bazen 5 yaşında bir çocuk gibi davranırım. Bazen de fazlasıyla mantıklı konuşurum. Kişiliğim değişebilir. Detaylarda kaybolmak yerine anın keyfini çıkarmak önceliğimdir. Travesti İzmir arayan beylerin beklentilerini tamamen karşılıyorum. Sıcakkanlı, sevecen ve farklı zevkleri olan biriyim. Üzmekten hoşlanmam ve üzülmek de istemem. Profilimde numaram mevcut. Arayarak benimle iletişime geçip, daha fazlasını benden öğrenebilirsiniz. Sen de benim gibi anın keyfini doyasıya çıkarmak ve zevki doruklarda hissetmek istiyorsan bence vakit kaybetmeden hemen ara! 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*