İzmir Travesti Çağırma Selma

İzmir Travesti çağırma seks yapmak isteyen her erkeğin yapabileceği bir şeydir. Seks yapmak istediğinizde telefonunuzla arayın ve beğendiğiniz kadın ayağınıza kadar gelsin…

Seks ülkemizde distopik bir durumken aslında her erkeğin özgür bir şekilde yapmasıyla gerçek mutluluk yakalanıyor. En mahrem duygularınızı yaşamak için beni arayın.

Travesti Selma

İzmir Travesti hizmetinde Selma dediğinizde ben akla gelirin. Başkentimizde yaşayan sevgili erkekler hepinize merhaba diyorum. Beni tanımak isterseniz eğer adım Selma ve 35 yaşındayım. Seks yapmayı sevdiğim için bu işi yapıyorum. Seks yapmak zorunlu olamaz. Yani seks yapmak için kendi içinizde ki duygularınızın yüksek olması gerekir. Bende bu kadınlardan biriyim.

Fiziksel özelliklerime gelince:

  • Boyum 167 ve 59 kiloyum.
  • Boyuma göre kilomu biraz fazla tutmamın sebebi müşterilerimin balık etli kadınlardan daha çok hoşlanmasıdır.
  • Göğüslerim büyük ve diri. Özellikle göğüs uçlarımın büyük olması erkeklerin çok hoşuna gidiyor.
  • Kalça ölçüm ise 98cmdir. Oldukça dolgun ancak fazla kilolu olmayan fiziğime ne giysem yakışıyor.
  • Seninle buluşurken dantelli ve çok seksi iç çamaşırları giyeceğim.

İstersen bunları üzerinden yırtarak çıkarabilir veya iç çamaşırımla benimle birlikte olabilirsin. Sen nasıl istersen her şeyi senin isteğine göre yaparım. Yaş sınırım yoktur. 18 yaşındaki bir erkekte 50 yaşındaki bir erkekte bende aradığını bulabilir. Yaşımın getirdiği tecrübe ile erkekleri nasıl memnun edeceğimi çok iyi biliyorum. Verdiğiniz paranın kat ve kat karşılığını benimle seks yaptıktan sonra alacaksınız.

Her Yere Gelen Travesti

İzmir Travesti bayanları içerisinde en nadide yere ben sahibim. Kendime fazlası ile güveniyorum. Benimle seks yapmak için buluşmak istediğinizde her yere çağırabilirsiniz. Evinizde, herhangi bir boş eve veya apartta görüşebiliriz. Otel veya senin için uygun olan her yer benim içinde uygun olur. Bunun içinde yapacaklarımızın sınırı yoktur. Duşta seks yapabileceğimiz gibi yerde, kanepede veya bir merdivende de birlikte olabiliriz. Hayal gücünü zorla! Bana neler yapabileceğini hayal et ve beni kullan. Süremiz boyunca her şeyi seninle yapmaya hazırım. Beni nasıl bulacağını merak ediyorsan araman yeterlidir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*