İzmir Travesti Bayan Duman Gözlü Gülsüm

Selam, ben Gülsüm! Kıbrıs doğumluyum. Fakat uzun süredir İzmir’da yaşıyorum. İzmir Travesti beklentilerini ve ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyorum. Tatlı sevecen ve cesur yanımla tanışmak istiyorsan bana teslim ol! 

Kendimi Sana Bırakmak İstiyorum!

İzmir Travesti, yani benimle güzel vakitler geçirmeye başlamadan önce tanımanı istiyorum. Bu senin en doğal hakkın! Profilde fotoğraflarım var ve bana ait diğer detayları inceleyebilirsin. Fakat tam anlamıyla bir karakter oluşturabilmek için biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Aslına bakarsan, kendimden bahsetmeyi çok seviyorum. Çünkü iddialıyım ve karşımdaki insanı yalnızca tek bir bakışımla kendime çekeceğimi biliyorum. Düzenli bir hayatım var. Sabah erkenden uyanıp, çiçeklerimi sulayarak güne başlıyorum. Sonrasında evimi toparlayıp, harika bir kahvaltı yapıyorum. Eğer kendimi iyi hissetmiyorsam, mükemmel bir duşla güne devam ediyorum. Yİzmir yediğim saatleri, her daim önemserim.  Çünkü fiziğime önem veriyorum. İnce belim, dolgun bacaklarım ve kıvrılan fiziğimle adete aynaya baktığımda gördüğüm kadına aşık oluyorum. Kendime verdiğim değeri, karşı tarafın da aynı şekilde bana vermesini isterim. Bu yüzden İzmir Travesti arayan kaliteli beyefendiler ile bir arada olmaktan hoşlanıyorum. 

Güvenilir olman önemli. Seninle beraber olduğumuz zamanlarda, bana nazik davranmanı istiyorum. Küçük dokunuşlar ve tatlı tebessümlerden hoşlanıyorum. Sen bana nazik adımlarla ve yumuşak dokunuşlarla gelirsen, karşılığını fazlasıyla göreceksin. Bağlanmak ya da karşımdaki insanla yaşadığım birliktelikten sonra peşini bırakİzmir gibi huylarım yok! Bu konuda bana güvenebilirsin. Benim yaptığım yalnızca ana odaklanmak ve sonrasında büyülü atmosferde kaybolmak.. Bunun dışında istersen seninle tekrardan görüşebiliriz. Senin benden memnun kalacağından fazlasıyla eminim. Benim de, senden memnun kalmam gerekiyor. 

Profildeki numaramdan bana ulaştığında, öncesinde sohbetler edip küçük sırlarımızı paylaşabiliriz. Kendime özel zevklerim var. Bu zevklerimi, karşımdaki partnerime doyasıya yaşatmaktan hoşlanıyorum. Aynı zamanda sevimli oyuncaklarımla da tanışmanı çok istiyorum. Şimdiden seni heyecanlandırdığını düşünüyorum. Çok fazla kendimden bahsettim biliyorum. Bunlar senin için önemli değil.. Sen sadece bana ve yaşadığımız ana odaklanmak istiyorsun. Çok doğru bir profilde olduğunu söyleyebilirim. Numaramdan beni aradığında, daha fazlasını yaşayacaksın. İzmir Travesti 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*