İzmir Travesti Banu Tatar Surat!

Merhaba ben Banu, Tatar surat olarak bilinirim çünkü gözlerim çekik ve yanaklarım dolgundur. Aslında bununla hiçbir ilgim yok, yani farklı bir ülkeden ya da genetik açıdan farklı topraklardan gelmiyorum. Neyse, saçlarımın rengini sık sık değiştiririm bu nedenle beni her gördüğünüzde farklı biriyle birlikte olmuş gibi olursunuz. 

İzmir Travesti olarak güzel kıyafetler giymeyi severim. Oldukça çoşkuluyumdur.

Bir Anda Romantizme Dalalım!

Sıcaklığı, zekayı seviyorum.. Teşvik edici sohbeti, kendiliğinden çöküşten sonra yükselme hikayelerini, seyahati ve keşfi, maceraya atılmayı, arkadaşlar ve aile ile yİzmir pişirmeyi, körili şeyleri; 

Geceleri harika bir filme sarılmayı, topuklu ayakkabıları ve kokteyl elbisesi için iyi bahaneleri… Müzik dinlerken kırsal yollarda hızlı araba sürmeyi, eski mobilya parçalarını restore etmeyi, çoğunlukla klasik edebiyat ve şiiri, nefis yİzmirleri, yoga, sağlık ve fitnessı, taze kahve ve kruvasanları seviyorum…

Kendimi hayatın lükslerinden mahrum bırakmam. Çok fazla yesem de kilo almıyorum. Güneşli bir günde Fransız şehrindeki bir masada oturur gibi yİzmir hazırlamayı, açık ateşler üzerinden atlamayı, göllerde yüzmeyi, beni beklenmedik yerlere götüren sohbetleri, karnım ağrıyana kadar gülmeyi seviyorum!!

Bunlar sizi ilgilendirmese de aklınızda kişiliğimin nasıl olduğuna dair belirli şeyler ortaya çıkmıştır. Çünkü beni tanımanızı isterim. Böylece herşey daha güzel ve daha kolay olur. İzmir Travesti olarak bana güvenmenizi isterim çünkü ben de size güvenirim. Güven olmadan bir saniyeliğine bile ilişki kurulamaz. Zaten sizden edebiyat parçalamanızı bana şiirler okumanızı beklemiyorum ama hayatı ne kadar dolu yaşadığımı ve yaşam enerjimi fark etmenizi istedim. 

Aslında okuldayken çok çirkin ve içime kapanık biriydim ama sonra ilk arkadaşım gerçekten tam bir kâbus çıktığında her şeyin hayatın anlamının farkına vardım. Hayat yaşamak dİzmirti, güzel olmak, güzel giyinmek, gezmek ve erkekler ile vakit geçirmek. 

Erkekler içinse hayat sadece İzmir Travesti ile vakit geçirmekten geçiyor. Bunu biliyorum diğer türlü her gün çalış ya da okula git, her gün aynı saate kalk çok sıkıcı olurdu!

Benimle ilgili bu küçük parça bile ilginizi çektiyse… iletişime geçin!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*