İzmir Mutlu Eden Travesti Elif

Merhaba beyler, adım Elif. 23 yaşındayım. Kendime ait mükemmel bir dünyam ve özelliklerim var. Karşımdaki insanı etkilİzmir için yapamayacağım hiçbir şey yok! Aslına bakarsan, başta size kapanık gelebilirim. Fakat beni tanıdıktan sonra görüşleriniz değişecektir. İzmir Travesti arayan beyler için şu an doğru adreste olduğunuzu söyleyebilirim.

Güzel Vakit Geçirmeye Hazır Mısın?

Deli dolu biriyim ve bundan her zaman için keyif alıyorum. Kibar erkeklerden hoşlanırım. Karşılıklı beğeni benim için çok önemlisin. Sen benim resimlere bakarak görüp beğeniyorsan, ben de sizi gördüğümde beğenmeliyim. Kesinlikle beğenmediğim herhangi bir buluşma olmaz. İzmir Travesti arayan beylerin benim gibi neşeli ve bakımlı olmasına dikkat ederim. Eğer ki karşımdaki insan da neşe ya da hayat dolu bir davranış yoksa en baştan kaybeder. Profilimdeki bütün fotoğraflar bana ait. Bu yüzden herhangi bir şüpheniz olmasın.

Hepimizin bildiği gibi bazı anlar oldukça özeldir. Bu anları yaşamak ve keyifli vakit geçirmek doğru kişiyi bulmanızla gerçekleşir. Bu kişinin size olan yaklaşımlarında, arzu ettiği duyguları tattırması önemli. Arayışlarımız da buna özen göstermenizi tavsiye ediyorum. Ben gün içerisinde düzenli hayatı olan bir insanım. Her daim spor yapmayı ve sağlıklı beslenmeye özen gösteririm. Gezmeyi çok severim. Tam bir evcimen olduğumu söylesem ne yazık ki yalan söylemiş olurum. Gezmekten fazlasıyla keyif alırım. Ancak günübirlik geziler ideal. Uzun süreli gezilerden çok fazla etmiyorum. Bana ulaşmak, benimle konuşmak ve güzel buluşmaya ilk adım atmak için numaramı kullanabilirsiniz. İzmir Travesti arayanlar için telefonlarınızı bekliyorum. Kaliteli erkekler, her zaman için önceliğim. Ben kendime dikkat ediyorum. Bakımlarıma önem gösteriyorum. Karşımdaki insanın da bakımlı ve kaliteli olması tercihimdir. 

Kaliteli ve bakımlı olmayan insanlar geri planda kalır. Kendinden bahseden insanları sevmem. Bu benim için ego davranışıdır. Kendi özgüveni yerinde olan ve kibar erkekler başta belirttiğim gibi kesinlikle dikkatimi çeker ve onları daha fazla çözmek için muhabbet etmekten keyif alırım. Bunun dışında kaba saba, küfreden ve hareketleri ile itici bulduğum erkeklerle asla buluşmuyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*