İzmir Kıvırcık Saçlı Travesti Melodi

Selam, ben kıvırcık Melodi. Evet doğru duydunuz kıvırcık saçlarımla her zaman için diğerlerinden 1-0 önündeyim. Renkli gözlerimden sohbet etmemize gerek kalmadan seni kendime çekeceğimden eminim. Hem kıvırcık hem renkli gözler bence şimdiden kazandım. Travesti İzmir arayan kaliteli beyefendiler, profilimde numaram mevcut. İletişime geçmekte vakit kaybetmeyelim. 

Gerçek Bir Deneyim İçin En Doğru Profil Değil!

Güzel bir birliktelik, hepimizin hakkı. Gün içerisinde birlikte vakit geçirdiğimiz insanlarla mutlu olmak isteriz. Bu yüzden karşımıza çıkan insanlar, çoğu zaman bizi yanıltsa da çoğu zaman da unutamayacağımız deneyimler yaşatır. Evet bu noktada, unutamayacağın deneyimler yaşayacağın insan benim. Peki, bu deneyimler neler? Neler yaşayabiliriz? Sana nasıl hissettiririm? Bunların hepsini beni arayarak öğrenebilirsin. Travesti İzmir arayan kaliteli beyefendiler, profilimde numaram mevcut. Fotoğraflarım bulunuyor. Fotoğraflarımı inceleyerek, benim yanıma yakışacağını düşünüyorsanız arayabilirsiniz. Kaliteli sohbetler dışında, kaba saba muhabbetler içerisine girmiyorum. Bunu bilmenizi önemli.

Zihnimde ve kalbimde her zaman için aşırıya kaçarım. Nasıl hissettiğimi saklamaktan kaçınmam. Duygularımı biriktirerek ve açıklamayan nedenlerle ilişkilerimi sonlandırmam mümkün değil. Partnerimin kelimeler olmadan benimle iletişim kurmasını isterim. Duyulmak, hissedilmek benim için önemli. İlişkilerinde de konuşmak ya da bir şeyler paylaşmak dışında gözlerle anlaşılmak önceliğimdir. Karşımdaki insanı dinlİzmirten keyif alırım. Fakat karşımdaki insanın sıkıcı olmaması gerekiyor. Bu yüzden benimle bir şeyler paylaşırken, ilgi duyacağım şeyler anlatmanızı isterim. Müzik dinlİzmirten, sinemaya gitmekten, arkadaşlarımla beraber vakit geçirmekten hoşlanırım. Akrep burcu erkekleri ve yengeç burcu erkeklerine hayranım. Fakat kendine güveniyorsan, burç kesinlikle fark etmiyor. 25 yaşında olduğumdan dolayı 35 yaş ve 40 yaş arası erkekler arayabilir. Kendi yaşıtlarımla anlaşamıyorum. Çünkü bana çok çocuksu geliyorlar. Ben kendime fazlasıyla özen gösteririm. Bakımlarımı yaparım. Temizliğime özen veririm. Kıyafetlerim cam parçalarımdır. Karşımdaki insanın da aynı özeni göstermesi önemli. Yanımda olan insan beni temsil eder. Yanımda sümsük bir insan istemem. Travesti İzmir arayan kaliteli beyefendiler için profilimde numaram mevcut. Vakit kaybetmeden hemen iletişime geçelim. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*