İzmir Hoş Kokulu Travesti Bayan Ceren

Merhaba tatlım. Tanıştığıma memnun oldum. Benim adım Ceren.  Dolgun ve güzel göğüsleri olan sarışın bir masözüm. Fotoğraflarım gerçek ve bana aittir. İstersen gelip kontrol edebilirsin. Travesti İzmir arayan beylerden beklentim bakımlı olmaları ve hoş kokmalarıdır. Koku hassas noktamdır. Gel benimle buluş.. Tüm zevklerimi göstermeyi istiyorum. Ben güzellik yarışmasında finalist olmuştum. Güzelliğim seni baştan çıkarır. Sıfır hayal kırıklığı yaşarsın. Sana çok zevk vermek ve seni mutlu etmek istiyorum. Böylece çok memnun ayrıl ve her zaman geri dön. Gününü sayacağım. Gel benimle rahatla. Zevkli, ideal erkekler için eksiksiz hizmet. Dilersen görüntülü görüşme yapıyorum. Travesti İzmir ararken kafa karışıklığı istemez daha fazla düşünme.. Hemen numaramı tuşla. Çok heyecanlı ve tutkulu kadın seni bekliyor. Küçük bir ipucu verirsem, her şeyi denİzmir istiyorsan doğru profildesin.

Benimle Kendini Yeniden Keşfet!

Deneyimli değilsen başlarda senin heyecanını dindirmek için sevdiğin yİzmirleri, sevdiğin müzikleri konuşabiliriz. Fakat bunun sıkıcı olacağını, sen de anlayacaksın. Çünkü karşında duran kadın, iddialı ve atılgan! Yani senin isteklerine, ihtiyaçlarına, saklı ve derin arzularına göre hareket edecek! Bir robot gibi davranmam. İnce kıvrımlarımla yılan gibi süzülürüm. Kendimi seviyorum. Kendimle ilgilenmek, aynaya baktığım kadını her gördüğünde mutlu olmak istiyorum. Karşımdaki insanın da benimle ilgili düşünceleri çok önemlidir. Kaliteli beyefendileri seviyorum. Ne istediğini bilen beyefendiler benim için çok önemli. Bazen belirsiz insanlarla karşılaşıyorum. Ne istediğini bilmiyor ya da benim istediklerime göre davranıyor. Bu durum hoş değil! Benim istediklerim de önemli. Senin istediklerinde! Ben benim zevklerimi seninle beraber yaşarken, senin de sakladığın itirafların istediklerin varsa benimle yaşamanı istiyorum.

Anlattıklarımdan anlayacağın gibi tamamen kendimi sana bırakabilirim. Duygusal yanım baskındır. Ama bunu yaşayacağımız birlikte çok fazla göstermem. Anı yaşamak, anı hissetmek benim için çok özeldir. Vazgeçilmez kokular, mükemmel kıyafetler, kırmızı ruj ve ojeler, uzun tırnaklar işte Travesti İzmir olarak ben buyum.. Daha fazlasını görmek hissetmek istiyorsan hemen beni aramalısın. Sesini duymak istiyorum. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*