İzmir Esmer Travesti Bayan Cansel

Merhaba, ben Cansel! Hollanda’da doğdum. Hollanda’da büyüdüm ve ailevi sebeplerden dolayı uzun süredir İzmir’da yaşıyorum. İzmir Travesti olarak hizmetinizdeyim. Beklentilerinizi karşılayabilirim. Benimle ilgili merak ettiklerin ve daha fazlasını iletişime geçtiğini zamanda anlatmayı tercih ediyorum. 

Kuş Gibi Özgür Olmaya Hazır Mısın?

Yay burcuyum. Yay burcu kadınları ile ilgili biraz bilgin varsa, sıkılmaktan asla hoşlanmazlar. Evet, kesinlikle doğru! Sıkılmak, rutin işler, rutin arkadaşlıklar, rutin yaşanan birlikteliklerin hiçbirini sevmiyorum. Seninle beraber mükemmel anlar geçirebiliriz. Doyasıya vakitler yaşayacağız. Bundan emin olabilirsin. Aynı zamanda yaşamak istediğin, tedirgin olduğun her şeyi benimle paylaşabilirsin. Denİzmir istediklerin varsa beraber deneyebiliriz. Sana özel zevklerim var. Eminim, senin de benim için hazırladığın özel zevklerin vardır ya da daha önceki birlikteliklerin de yapamadıkların vardır. Dilersen beraber yapabiliriz. 

Sana öğreteceğim çok çok fazla şey var ve hepsi için heyecanlıyım. Kuş gibi özgür olmaya hazır mısın? Şimdiden cevabının evet olduğunu düşünüyorum. Sınırlarım yoktur. Sınırları olan insanlarla vakit geçirmek hiç hoşlanmam. İzmir Travesti yani bana karşı dürüst olmalısın. Kendim dürüst olduğum için kandırılmaktan hoşlanmam. Beni aradığın zaman öncelikli olarak telefonda birbirimizi tanımak açısından birkaç soru soracağım. Sorduğum sorulara doğru yanıtlar vermeni istiyorum. Sen benim fotoğraflarımı gördün ve beni beğendin. Fazlasıyla etkilendin. Böylece olacaklar için sabırsızsın. Benim de aynı şekilde seni görmem ve etkilenmem gerekiyor. Bir arada olduğum bir insanı beğenmem, yaşayacağımız birlikteliklerin zevkini artıracaktır. 

Yalan söyleyen, kendisine ihanet eden insanlara karşı kin tutarım. Kısıtlanmaktan asla hoşlanmam. Kurallar, kısıtlamalar, standartlar bana göre değil! Bir yere bağlanmayı asla sevmiyorum. Bu durumun seni mutlu ettiğini düşünüyorum. Çünkü yaşadığımız zevkli anlar sonrasında bana bağlanır mı, tekrardan beni arar mı gibi düşünebilirsin. Fakat burada arayan ben değil, senin olursun. Çünkü yaşadığımız atmosferde kaybolacağından eminim. Benim için sorun yok! İstediğin kadar İzmir Travesti hizmetimde benimle vakit geçirebilirsin. Dilediğin gibi benden faydalanabilirsin. Bu noktada yaşayacağımız heyecan seni mutlu ettiği kadar beni de mutlu edecek.. Senden keyif alırsam, her görüşmede tekrardan seni isteyeceğimden emin olabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*