İzmir Esmer Travesti Banu

Merhaba, ben esmer Banu. İzmir’da ikametgâh ediyorum. 26 yaşındayım. Hırslı ve çekici yapıma sahibim. Gerçekten etkileyici zevklerim vardır. İzmir Travesti arayanlar için ideal profil benim! 

Tutku ve Cazibeyi Hissetmek İster Misin? 

Sevdiğim zaman, gerçekten derinden ve kelimenin tam anlamıyla sonuna kadar severim. Sezgileriyle hareket etmeyi seven bir insanım. En kötü huyum, şüpheci olmamdır. Eğer ki sende şüphe duyacağım bir davranış sergilersen, direkt uzaklaşırım. Zaman problemim var. Karşımdaki insana güvenebilmem için hem aklımın hem de kalbimin tam anlamıyla hissetmesi gerekiyor. Sadakate çok önem veririm. 

Arkadaşlık ilişkilerim kuvvetli değil. Fakat ilişkilerimde güven ve sadakat olduğu sürece kendimi tamamen bırakırım. Sadakat ve güven olmazsa, beni ben yapan özelliklerimi ne yazık ki senin için gizleyeceğim anlamına geliyor. Tutku ve cazibeye önem veririm. Tutku hem işlerimde hem de birlikteliklerimde geçerlidir. Cazibeli olmaktan hoşlanıyorum. Aurom yüksektir ve her daim parlamaktan keyif alıyorum. İlişkilerimde, merkezdeki kişi olmaktan haz duyarım. Yanıltıcı olmayacak eylemlerle sevgimi gösteririm. Eğer biri beni istemiyorsa, bunu karşıdaki kişi söylemeden anlarım. Niyetim tamamen aşk ve güzel birliktelik. 

İzmir Travesti arayan yakışıklı beyler arasından, kumral ve sarışınlar önceliğimdir. Esmer erkeklerden çok hoşlanmam. Çünkü kendim esmer olduğum için çok ön planda olmuyorum. Hoşlanmıyorum. Fakat yanımdaki sarışın ya da kumral beyefendiler, benim ön plana çıkmamı sağlıyor. Korkak erkeklerden hiç hoşlanmam. İlişkilerimde ve arkadaşlıklarım da bu böyledir. Kendime önem veririm. Düzenli olarak güzellik bakımlarım mevcuttur. Karşımdaki insanın da aynı şekilde kendisine önem vermesini isterim. Eğer sen de bakımlıysan, bana karşı saygılı olacağından eminsen ve sevgine güveniyorsan profilimde numaram bulunuyor. Arayarak, hemen iletişime geçebilirsin. İzmir Travesti arayan beyefendiler arasından, seçim yaparken kibarlığa önem veriyorum. İstediğiniz şekilde iletişime geçeriz. Tamamen karşılıklı uyuma bağlı. Siz eğer ki benim beklentilerimi karşılarsanız, bende sizin beklentilerinizi karşılarım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*