İzmir Deli Dolu Travesti Bayan Ceyda

Merhaba, ben Ceyda! Yurt dışında büyüdüm. Sonrasında Türkiye’ye geldim. Üniversite eğitimimi yarıda bıraktım. Şu an, İzmir Travesti olarak hizmetinizdeyim. Benden dilediğin kadar yararlanabilirsin. Sana, istediğin her şeyi fazlasıyla sunacağım.

Şuracıkta Seninle Yanıp Tutuşmak İsterim!

Bana karşı ilgili olan erkekler, her zaman için önemlidir. Dürüst ve sözünü sakınmayan erkekleri istiyorum. Gizlilikten çok fazla hoşlanmam. Güven duyabileceğim ve kendim gibi davranan erkekler 1-0 öndedir. Çapkın karakterlerden haz etmem. Karşımda dürüst olmalı. Dikkat ettiğin sürece doyasıya vakitler geçirebiliriz. Beni etkilİzmir istiyorsan, her anlamda dürüst ve gizemli olmalısın. Fakat bu gizem herhangi bir şey saklamak anlamında değil.. Karakterindeki en iyi özellikleri, yalnızca bana sergilediğini göstermelisin. 

Sırların varsa bunların her birini baştan söyle. Böylelikle yaşamak istediklerin, arzuların ve saklı hislerinin her birini beraber yaşayabiliriz. Sadık ve dürüst bir yapıya sahip olmalısın. Karşımdaki insanı fethetmek için elimden gelen her şeyi yaparım. Bunun için İzmir Travesti olarak özel silahlarım ve özel oyuncaklarım var. Her birini sana göstereceğim. Elde edilmesi zor insanlardan çok hoşlanmam. Yani bana zoru oynama. Çünkü bir arada olduğumuz zamanlarda, sadece ikimize odaklanmalıyız. Senin beni elde etmene gerek yok.. Benimde seni elde etmene gerek yok! Biz ana odaklanırsak, büyülü atmosferde kaybolabiliriz. 

Rafine zevklerim vardır. Bu yüzden senin karakterini anlamak için davranışlarını vücut dili ile beraber gözden geçiririm. Gerçek bir centilmene karşı asla dik duramam. Çünkü hemen beni cezbeder. Bir arada olduğumuz zamanlarda romantizm benim için çok önemlidir. Senin düşüncelerinden kurtulmanı sağlayıp, adeta tek bir vücut oluruz. İçten dışa her şeyinle seni tanımak istiyorum. Seninle beraberken, tepkilerine göre neyi sevip sevmediğini öğrenirim ve zihnini bedeninle beraber ele geçirirken sonsuz boşlukta kayboluruz. Yapman gereken çok basit! Profildeki numaramdan beni araman ve sonrasında kendini bana bırakman. Ben senin için hazırım. Senin de benim için hazır olduğunu düşünüyorum. Acele et ve en güzel İzmir Travesti olan beni kaybetme yoksa üzülürsün..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*