İzmir Dehşet Verici Güzellikte Travesti Karanfil 

Tanıştığımıza memnun oldum. Ben Karanfil.  Profilimi görüntülediğiniz için teşekkür ederim.

Kaydoldum çünkü kaliteli bir ilişki düşünebileceğim biriyle tanışmanın güzel olacağını düşündüm. Ama sonra birden fazlasının uygun olduğunu anladım. 

Sakin biri olduğumu düşünüyorum. Bunda gerçekten delice bir şey olmadıkça çok sinirlenmem.

İnsanların hikayelerini dinlemeyi severim ve sık sık gülerim.

İzmir Travesti işinde şefkate değer veriyorum, bu yüzden değerlerim ve düşüncelerim farklı olduğunda onları kabul etmeye, onlarla konuşmaya ve anlamaya çalışıyorum.

Eğlenmeye Var Mısın?

Kafeleri ziyaret etmek, yürüyüş yapmak, kaplıcalar, seyahat etmek, yİzmir pişirmek, okumak bunlar bayılırım.

Kitap okumayı severim, bu yüzden kendimi yenilİzmir istediğimde okumak için en sevdiğim kafeye giderim. Buna şaşırmayın gezemiyorsam okuyarak öğrenirim.

Ayrıca kaplıcalarda dinlenmeyi ve turistik yerlerde dolaşmayı da severim.

Başkalarına karşı düşünceli insanları severim.

Ben rahat bir insanım, bu nedenle ideal ilişki birlikte bir kafede vakit geçirmek, alışverişe gitmek veya birlikte yİzmir pişirmek gibiyse siz de ideal olarak birlikte odada olduğumuzda ne yapmak isterseniz onu yaparım. 

İzmir Travesti için bana mesaj atın. Öncelikle mesaj yoluyla tanışıp sonra konuşabilirsek çok mutlu olurum.

Durup Dinlenmeye Hayır mı?

Bazen hayat dinlenmek için zaman sunmaz. Ben de durup dinlenirim. Size de tavsşye ederim. Birşeylerin tadı kaçmadan dinlenip öyle devam edince herşeyin tadı iki katına çıkıyor. İzmir Travesti olarak her zaman neşeli ve eğlenceli davransam da ben nihayetinde sizlere her türlü enerjimi yansıtırım yani mutsuz isem sizi de mutsuz yapmam ama bunu anlarsınız. Özellikle benimle birden fazla kez vakit geçirdiğinizde siz de biliyorsunuz ki müptelam olmanızdan bahsediyorum. Oldukça iyi bir şekilde ne düşünüyorum ne istiyorum, sen ne istiyorsun, neleri sever, ne yapmamdan hoşlanmazsın bunları anlayacağım.

Umuyorum ki bana nazik davranırsınız, şiddet yanlısı değilim ve narin biri de değilim karşılık veririm. Yani bana kötü davranan benden beterini görür şimdiden söylemiş olayım. 

Yüz yüze daha iyiyim. Bana bir mesaj bırakın, arayın ve bir şeyler içelim!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*