İzmir Cesur Travesti Alev

Merhaba, ben Alev. Travesti İzmir arayan beyler için ismimin anlamını fazlasıyla taşıyorum. Pratik, mantıklı ve sadık olmamla bilinirim. Eğer sende sadıksan, hemen bana ulaş! 

Mantığı Bir Kenara Bırakıp, Benimle Duygusal Birlikteliğe Hazır Mısın?

İsmim Alev. Bu başta, sana fazlasıyla cesur ve iddialı gelebilir. İsmimin anlamını gerçekten enerji hissettiğim partnerlerim için taşıyorum. Fakat enerji hissetmediğim partnerlerim için alev sönüyor. Disiplinli, her zaman için otoriter ve titiz olmaktan keyif alırım. Daha çok mantıksal dürtülerle hareket ederim. Fakat benimle birlikteyken mantığı bir kenara bırakıp, duygusallığı hissedebilirsin. Zevki doruklarda yaşamak mümkün! 

Analitik zekâsı gelişmiş bir kadın olarak, duyguları çok iyi analiz ederim. Bu yüzden, her zaman için sana doğruyu söylerim. Eğer ki seninle birlikteyken keyif aldıysan, bunu ifade ettiğim gibi keyif almadığımı da söylİzmirten kaçınmayacağımı bilmelisin. Eleştirilere açık değilsen, en başta kaybedersin. Eleştirilere açık olan Travesti İzmir arayan beyleri arıyorum. 25 yaşındayım. 30 – 35 yaş arası beyler benimle irtibata geçmeli. Yaşıtlarım bana çok çocuksu geliyorlar. Fakat olgun beyler ile hem düşüncelerim uyuyor. Hem de güzel fikir alışverişinde bulunabiliyorum. Sosyal kelebek olmama rağmen, yalnızlıktan keyif alırım. Benimle bu yalnızlığı çok daha eğlenceli bir hale getirebilirsin. 

Yİzmir yapmak, en büyük hobilerimden birisi. Temizliğe önem veririm. Temizlik yaparken mutluyum. Spontane bir hayat yaşamama gerek yok. Ben zaten başlı başına bir heyecanım! Beni tanırken, bu heyecanını doyasıya hissedebilirsin. Yukarda dediğim gibi otorite sahibiyim. Her zaman için saygı sakinlik ve dinginlikten hoşlanırım. Beni en çok heyecanlandıran şeylerden birisi yeni bilgiler edinmektir. Paylaşmak istediklerin olursa, seni harika bir şekilde dinleyeceğimden emin olmalısın. Bakımlı erkeklerden hoşlanırım. Bakımlı değilsen ve kendine önem göstermiyorsan aynı zamanda 30 yaşında olmana rağmen 60 yaş kafasındaysan asla anlaşamayız. Travesti İzmir arayanlarda, profilimde belirlediğim özelliklere göre kişiler için numaram mevcut. Arayarak, beni benimle daha fazla tanımam mümkün!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*