İzmir Bal Yanak Travesti Bayan Peyker

Selam, ben Peyker! Çalışkan asla kendinden ödün vermeyen yapıya sahibim. Dikkat çekmeyi seviyorum. Karşı karşıya geldiğimizde, görünümüm senin de dikkatini çekecek bundan eminim. Mavi renge bayılıyorum. Bu yüzden, kıyafetlerimin çoğu mavi renktedir. Fakat seninle bir arada olduğumuz zamanlarda kırmızı rengi tercih etmek isterim. Çünkü kırmızı renk, birlikte olduğumuz zamanlarda tutkuyu çok daha fazla heyecanlandıracak. İzmir Travesti beklentilerini karşılamak istiyorum. Ve senin araman ile beraber heyecan dolu saatleri geçireceğimizden eminim.

Benimle Büyülen!

Ah benim şu ahu bakışlarım, bal yanaklarım, kiraz dudaklarım ve hilal kaşlarım yok mu.. Aynaya baktığım zaman gördüğüm kadına bayılıyorum. Aynı düşüncelerin sende de olduğunu düşünüyorum. Çünkü profilimdesin ve İzmir Travesti bayan olarak beni inceliyorsun. Beni aramak için can attığını düşünüyorum. Ama biraz daha düşünmek istiyorsun. Acaba ne kadar senin beklentilerini karşılarım ya da ne kadar senin için haz sunarım? Bir dakika senin yerine ben cevap vermek istiyorum karşındayım! İddialıyım, cesurum, yaşamak istediğin her şeyi yaşayacağını söylüyorum. Benden dilediğin kadar yararlanabilirsin diyorum. Daha ne söylememi bekliyorsun? Uzun uzun düşünme. Düşünmek, ikimiz için de zaman kaybı biliyorsun. Saniyeler, saatler bizim için çok önemli. Doyasıya değerlendirmeliyiz. O yüzden hemen beni ara.. 

Benim için seninle birlikte olmak büyüleyici bir eylem. Beni ilk gördüğün zaman sakin ve sıradan bir kadın olduğumu düşünebilirsin. Kendimi dış dünyaya bu şekilde sunuyorum. Herkesin beni izlediğinin farkında olmam, nasıl göründüğüme de dikkat eder. Kapalı kapılar ardında, ben çok farklı bir insanım. Yani seninle bir arada olduğumuz alanda açık fikirliyim. Kendimi bir ilişki içerisinde hissettiğim zaman çok daha çok şüpheli hale gelmeye başlarım. Bunu herkese göstermem. Çok şanslısın. Seninle paylaşmak istediğim çok fazla şey var. Seni kendime çekmek yerine tamamen senin kollarında olmak istiyorum. Yani benimle her şeyi yaşayacaksın! Bunu anlaman için vücut dilimi kullanabilirsin. Fazlasıyla kendisini ele verecektir. Seninle paylaşmak istediğim itiraflarım ve özel sırlarım var. Eğer sen de buna hazırsan ve duymak istiyorsan İzmir Travesti için benimle iletişime geç.. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*