Hoş Kokulu İzmir Travesti Bayan Damla

Selam, tatlı çocuk! Hoş kokulu ve şirin Damla burada.. Tanıştığıma memnun oldum. Evet, biliyorum sen de benimle tanıştığıma memnun oldun. Seninle harika vakit geçirmeye ben hazırım. Ben Damla, mükemmel sürprizlerim var. Zevki doruklarda yaşamak için sabırsızlanıyorum. Sen de hazırsan, Travesti İzmir Damla ile hemen iletişime geç! 

Sağlıklı Ve Güven Güven Verici Birliktelik İçin Buradayım! 

Seninle beraber yaşayacağımız mükemmel anlar için kulaktan dolma bilgilere güvenmemen gerekiyor. Eğer ki karşımdaki insan bana değer veriyorsa hissetmesini isterim. Sadece benim zevklerim değil, senin zevklerine de önem vereceğimi unutmamalısın. Birbirimizle ilgili merak ettiklerimiz olabilir. Her birini sorarak öğreneceğiz. Yani tamamen dümenden bede olmayacak. Yeri geldiği zaman, sende de olabilir. 

Beraber olduğumuz zamanlarda, tatlı sohbetlerden fazlasıyla hoşlanıyorum. Eminim sende hoşlanıyorsun. Neleri sevdiğimiz, neleri sevmediğimiz, hangi kitabı okumaktan hoşlandığımız, hangi diziyi izlerken ağladığımız ya da bunun gibi birçok şey hiçbiri önemli değil! Fakat senin için önemliyse, beraber olduğumuz zamanlarda dinlemeye hazırım. Neleri sevdiğimiz ya da neleri sevmediğimiz yalnızca özel anlarımız için önemli. Senin zevklerin varsa benimle her birini yaşamana hazırım. Denİzmirten korktuklarında, tedirgin olduğum mükemmel zevklerin olduğunu biliyorum. Bunları yaşamak için burada tam da doğru profilde olduğunu söyleyebilirim. Her birini beraber yaşayacağız. Ayaklarını yerden keseceğim. Seni ana heyecanla sürükleyecek mükemmel bir deneyim yaşamanın yolu Travesti İzmir tabii ki benden geçiyor. 

Hoşuna giden noktalar, sınırlar ve sınır tanımadığım anların her birini sana öğreteceğim. Biliyorum, senin de bana söyleyeceklerin vardır. Doğru hamlelerin neler olduğunu çözdüğümüz zaman, bizim için çok daha keyif verici saatler başlayacak.. Kendimi tanıtmak yerine, yaşayarak tanımanı istiyorum. Sadece rahatlaman ve kendini anın akışına bırakmanı istiyorum. Hem benim için hem de senin için yaşayacağımızı ana odaklanmamız önemli. Sonrasında sürprizler bizi bekliyor olacak. Telefon numaram üzerinden Travesti İzmir olarak bana ulaştığında, eğlenceli sohbetler edebiliriz. Seni görmeyi istiyorum. Bu yüzden fotoğraf isteyeceğim. İddialı ve kaliteli fotoğraflar göndermeni beklerim aynı zamanda güncel olmasına dikkat ederim. Beni daha fazla bekletme:))

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*