Hem Anal Hem Oral Yapan İzmir Travesti Şelale

Oral ve anal fark etmeden istediğiniz tüm pozisyonları başarılı bir biçimde yaparak farklı onlarca fanteziyi sizlere sunmasını bilirim. Bu noktada İzmir Travesti hizmetlerim kesinlikle beklentilerinizi en sonuna kadar karşılar. 

Selam seksi beyler. Ben Travesti İzmir Şelale. Bir çağlayan ve şelale gibi hiçbir şekilde yerinde durmayan, sekse büyük önem veren ve beylerin harika vücuduna aç bir hatunum. 32 yaşında ve olgunum. Herhangi bir şekilde kilo sorunum söz konusu değildir. Özellikle beraberliklerimde bir sınırın olmadığının da altını net olarak çizmem lazım. 

Oral Seksin Hazzını Sunarım

Seks kompleks bir yapıya sahiptir. Yani sadece tek bir haz noktası veya pozisyonu söz konusu değildir. Bundan dolayı ilgili Travesti İzmir hizmetlerimin içinde değişik lezzetleri alabileceğiniz ve tatmin olabileceğiniz birden çok seçenek söz konusudur. Bunların tümünde karşılıklı haz, saygı ve sevgi ilkesine göre hareket ederim. Aynı şekilde davranacağınızı umut ediyorum.

Tabi ki oral olmadan yapılacak olan bir seksin vereceği hazlar çok sınırlıdır. Bunu hem solo hem de karşılıklı bir biçimde gerçekleştiririm. Pozisyon seçimi kesinlikle size kalmış. İsteyen beyler için dizlerimin üzerinde oturur ve onu ağzıma alırım. Bunun yanı sıra yatakta da bunun gerçekleştirilmesi mümkündür. Oral ve ön sevişme her zaman benim adıma mükemmel zevklerin kapısını en sonuna kadar açar.

Anal Beraberliklerim Sayesinde Aklınızı Başından Almasını Bilirim 

Bundan farklı olan ve beylerin çok büyük bir kısmının hayalini kurduğunu anal seks hizmetim de mevcuttur. Arkadan almak hoşuma gidiyor. Evet biraz acılı bir deneyim ancak müthiş hissediyorum. Çünkü hem dar hem de çok kaygan. Cinsel organınızın girmeye başlamasından hemen sonra kendimden geçerim. Sizin de aynı şekilde hissetmenizin önünde hiçbir engel yoktur. Anın tadını çıkarırken kendinizi benim kollarıma bırakın. 

Mekan konusunda öyle aman aman kurallarım yoktur. Buna göre Travesti İzmir olarak beylerin kendi evlerine gelirim. Bundan farklı olarak hem apartlar hem de oteller benim için ideal mekanlar olarak dikkat çeker. Tabi ki bunların tümünde konfor, güvenlik gibi kriterlere tam bir uyum sağlanması esastır. Ancak bunun ardından seks yapabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*