Güzel Ayaklara Sahip İzmir Travesti Deniz

Seksi yaşayan ve yaşatan bir İzmir Travesti kadını olarak tüm beylerin taleplerine anında karşılık verirken hazların en büyüğünü sunma konusunda kesinlikle çok başarılı bir hatunum. 

Benim adım İzmir Travesti Deniz. İsmim gibi denizler renginde gözlerim vardır. Yani masmavidir. Aynı zamanda sarışın bir kadın olduğumu da hemen ifade etmem lazım. En çok ilgi gören yerlerimin başında her zaman ayaklarım gelir. Bakımlı, ojeli ve mis kokuludur. Böylelikle her anlamda beklentileriniz sonuna kadar karşılanır. İletişimi ise hemen kurabilirsiniz. 

Seksi Bir Kadınım

Sıra dışı bir İzmir Travesti olmamdan dolayı her daim ilgi toplarım. Ben zaten klasik bir biçimde tüm vücudumun bakımını sorunsuz bir biçimde yaparım. Ancak bundan farklı olarak ayak bakımı konusunda bir uzmanım. Çünkü ayaklar her daim önem arz eder. Aynı zamanda beylerin bir kısmının ayak düşkünü olduğunu iyi biliyorum. Güzel kokulu, bakımlı, ojeli ve pedikürü yapılmış olan bir ayak birçok kişiyi baştan çıkarır. Ben de bunlara sahip olduğumdan kendimi çok şanslı görüyorum.

Seksi Yaşayan Bir Kadınım

Her zaman İzmir Travesti hizmetlerimde beylerin talepleri, istekleri ve neyden haz aldıkları öne çıkan bir durumdur. Buna göre hareket ederim. Bu yüzden bende her yol vardır. Bunların arasında oral seks söz konusu olmakla beraber aynı zamanda karşılıklı haz dİzmir anal da mevcuttur. Ancak kondom kullanım şartımın bulunmasından dolayı mutlaka bu kuralı unutmayınız. Tabi ki hijyen de önem arz eder. 

Ben güzel bir bayan olarak hem fiziki anlamda hem de yüz görselliği çerçevesinde beklentilerinizi sonuna kadar karşılarım. Buna göre özellikle yaşımın da sadece 25 olduğunu ifade edeyim. Yani çok genç bir kadınım. Bundan ötürü beylerin farklı beklentilerini sonuna kadar karşılamasını bilirim. 

Değişik ve aynı zamanda güvenli olan mekanlarda sevişmemiz mümkündür. Bunların arasında öne çıkan oteller kesinlikle ideal yerlerdir. Daha farklı bir opsiyon olan rezidans seçeneğini de unutİzmir lazım. Beylerin kendi evlerine ise hiçbir şekilde gelmem. Bunu lütfen aklınızın bir köşesinde tutunuz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*