Fetiş İzmir Travesti Dilan

Selam bayım! Ben İzmir Travesti Dilan! Biraz fetiş biraz master, biraz da köle Dilan! Benimle ne tür fanteziler yaşamak istersin? Efendim olmak ya da vajinama tapmak, sana kalmış!

Tam bir fetiş olduğumu biliyor musun? Sende beni baştan çıkaracak çok özel zerreler olduğunu biliyor musun? 

Seks Kölesi İzmir Travesti Dilan!

Porno sevenler ve fantastik kostümlerle maksimum zevk isteyenle için İzmir Travesti Dilan, sınırsız hizmetler sunar. Penislere özel hizmetler, ruh tatmini için özel hizmetler ve mental tutkular için özel hizmetlerimden yararlanmak ister misin?

İçindeki tutkun erkeği çok iyi tanıyorum! Senin zevkin yalnız bende tatlım! İçini akıtmak ve spermini avuçlarım arasına sürmek ister misin? Peki sırtıma akıtmaya ne dersin? Ayak parmaklarım? 

Seni tatmin edebilecek her noktam ile zevkten yalvaracağını tahmin ediyorum. Özellikle omuz ve boynumun arasında o tatlı kemiğe tutkun olduğunu da biliyorum? Nasıl? Özel tutkuların için bölgenin profesyonel Travestiu olarak sana özel hizmetler sunmaktan büyük zevk alırım!

Seks Köleleri İçin İzmir Travesti Dilan?

Yüzünde, ıslaklığımı mı hissetmek istiyorsun? G noktam zeni zevkten titretmeye yetiyor öyle değil mi? Hem seks köleleri hem seks kölesi arayanlar için BDSM Travesti olarak hizmet veriyorum. Vip standartlarında hizmetlerimle sadece seçkin beylere özel ve sadece seçili seks hizmetlerinde faaliyet gösteriyorum

Yani bayım, beni doğrudan sikip geçemezsin! Şayet tatmin olmak istiyorsan seni zevkle becermeme gönüllü olman gerekiyor. İzmir Travesti kadını olarak iki yönde de cinsel deneyimlerin maksimum hazzını sunarım.

Grup seks hizmetlerinde gecelik 4 kişiye kadar birlikteliği onaylıyorum. Köleyseniz bendesiniz tatlı beyler! Seks oyuncaklarım ve zevkten haz akıttıracak özel aletlerimi ister misiniz?

Hadi tatlım! Bana itaat et!

Zevkin en güzel ve yalın halini yaşayacaksın. Tüm özel isteklerin için şimdi beni ara ve fantezilerini söyle. Nerede ve ne zaman istersen, mekan- zaman farkı olmaksızın seninle bütünleşmeye çoktan hazırım.

Şehrin her bölgesinde ve şehir dışı etkinlikler için de faaliyet sunuyorum. Zevk damlamalarımı tatmak ya da akan hazzımı dudaklarına sürmek ister misin?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*