Elit ve Kibar İzmir Travesti Türkan

Kendini bilen, bakımlı ve kibar beyleri kabul eden, aynı zamanda bu özelliklere sahip bir İzmir Travesti olarak sizlerin mutlu olmasını sağlamak benim tek amacım olarak dikkat çeker. 

Türkan benim adım beyler. Piyasanın kaliteli ve kibar kadınlarından birisiyim. Elit Travesti İzmir denildiği zaman öne çıkarım. Hem fiziki özelliklerim hem de genel kültürüm sayesinde özellikle elit erkeklerin tüm beklentilerini en sonuna kadar karşılarım. Bundan dolayı beni isteyen beylerin birtakım özellikleri taşıması mühim bir detaydır. Bu sayede karşılıklı hazların en büyüğünü alınması hususunda bir sorun ortaya çıkmayacaktır. 

Kaliteli Beyleri Zevkten Dört Köşe Ederim

Oldukça özel bir Travesti İzmir olmamdan dolayı belli kurallarımın bulunduğunu hemen ifade etmem lazım. Bunların arasında kibarlık ilk sırada gelir. Ben nasıl hem elit hem de zarif bir biçimde hareket ediyorsam aynısını sizden de beklerim. Aynı zamanda kötü kokuya hiçbir şekilde tahammül edemem. Bu konularda sıkıntısı olmayan beylerin aramasını isterim. 

Seks söz konusu olduğunda ön sevişme her zaman bunların arasında öne çıkar. Güzel ve bakımlı olan vücudumun tadını böylelikle rahatlıkla alabilirsiniz. Zaten misler gibi koktuğunu fark edebilirsiniz. Yapılacak olan dudak dudağa öpüşme daha farklı bir hizmet olarak dikkat çeker. 

Bunlardan farklı olarak gerek oral gerekse değişik fanteziler benimle her daim gerçek olacak. Birçok kişi fiziki özelliklerimi merak ediyor. 29 yaşındayım. Gencim ve güzelim. Bunun yanı sıra her daim 1,78 gibi bir boya sahip olmamdan dolayı beylerin ilgisini sonuna kadar toplarım. En güzel parfümleri kullanır ve o şekilde beylerin karşısına çıkarım. Bu özelliklerim sayesinde çok özel bir bayanım.

Görüşmelerim ve Fazlası İçin Sihirli Numaramı Arayınız

Tabi ki birçok Travesti İzmir gibi ben de özel telefon numaram üzerinden müşterilerimi kabul ederim. Ancak bu sizin çok da kolay olmayacaktır. Çünkü öyle her beye evet demem ve özellikle erkeklerin telefonda nasıl konuştuklarına çok dikkat ederim. Kaba saba bir tip olduğunda engellerim. Zaten bu işlemin hiçbir şekilde geri dönüşü yoktur. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*