Deep Throat Hastası İzmir Travesti Dilan

Oral konusunda iddialı ve aynı zamanda çılgın bir İzmir Travesti kadınıyım. Bu sayede beylerin her zaman aklından geçen birçok pozisyonun gerçek olması kesinlikle çok kolaydır. 

Sekste farklı fantezileri ve pozisyonları deneme konusunda her daim sınırsız olan Travesti İzmir Dilan ben. Esmer bir bombayım. Zaten ne demişler, sarışının adı esmerin tadı. İşte ben tadı güzel olan kadınlardan birisiyim. Siyah ve uzun saçlarım ahenkle dans ederken dolgun ve pürüzsüz olan fiziğim beylerin aklını anında başından alır. İşte bu sayede onları mutlu etmek benim adıma her zaman kolay olacaktır. 

Sonuna Kadar Almasını Bilir ve Sizi Uçururum

Oral en güzel seks fantezileri ve aynı zamanda pozisyonlarının içinde yer almasından dolayı bunun yapılması hem beyler hem de benim için harika hazlar dİzmirtir. Deep throat ustası bir kadınım. Yani oral yaparken beylerin penisini en sonuna kadar almasını bilirim. Hatta penisin gırtlağıma kadar değmesi, beni belli bir süre için nefessiz bırakması mükemmel bir duygudur. 

Bunlarla kendimi sınırlamam ve fazlasını rahatlıkla sunarım. Oralın haricinde kondomsuz olacak biçimde analı da yapan bir hatunum. En farklı hazların işte bu sayede alınması mümkündür. Zaten artık standart hale gelmiş olan ön sevişme hizmetimin de söz konusu olmasından dolayı benden çok memnun bir biçimde ayrılmanız mümkündür. 

Tabi ki süre önemlidir. Çünkü buna göre ücret talep ederim. En kısa zaman dilimi olarak tanımlanmış seanslık hizmetlerim vardır. Ancak genellikle buna çok taraftar bir kadın değilim. Çünkü seks dediğin biraz zaman yayılmalıdır. Aceleye hiçbir zaman getirilmemelidir. Travesti İzmir olarak özellikle saatlik ve gecelik beraberliklerin daha güzel olduğunun altını net şekilde çizmem lazım.

Her Zaman Kondomsuz Beraberlikler Benim İçin Daha Çok Haz Verir

Kondom kullanan ve bunu dayatan bir Travesti İzmir olmadığımdan kesinlikle çok şanslısınız değerli beyler. Çünkü bu sayeden en özel bölgelerim sayesinde elde edeceğiniz hazlar kesinlikle çok daha fazla olacak. Bunun yanı sıra sağlıklı bir kadın olduğumu da net olarak ifade etmem lazım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*