Cimcif Konusunda Uzman Olan İzmir Travesti Gizem

Cimcif Konusunda Uzman Olan İzmir Travesti Gizem

Seksi farklı tatlarda yaşatan bir İzmir Travesti olarak her zaman çizgi dışına çıkar ve bu sayede beylerin aklından geçen ancak bir türlü ifade edemedikleri şeyleri gerçek yapmasını bilirim.

Hayalleri gerçekleştiren Travesti İzmir Gizem ben. Merhaba beyler. Adımın Gizem olduğuna bakmayın siz. Şeffaf, her şeyi açık bir biçimde yaşayan ve aynı zamanda erkeklere hasta olan bir kadınım. Özellikle cinsel beraberliklerimi kuralların haricinde gerçek yapmasını bilirim. Bunun gibi daha birçok ilgi çekici özelliğim söz konusudur. Tek yapmanız gereken şey ise iletişimi hemen benimle kurmanızdır. 

Seks Hizmetlerim Aklınızı Başından Alacak

Söz konusu Travesti İzmir hizmetlerim olunca beylerin bundan büyük bir memnuniyet duyacaklarını rahatlıkla söylemem lazım. Yaşım 25 beyler. Boyum ise 1,65. Yani ortalamanın üstünde bir bayanım. Bunun yanı sıra her zaman aksatmadan bakımlarımı yaparım. Bu sayede karşınıza en güzel halimle çıkarım.

Seksi sıradan bir şey olarak görmem mümkün değildir. Yaşanması gereken bir duygudur. Bundan dolayı her daim beraberliklerimde içten davranırım. Bu sayede hem ben hem de siz mutlu olabilirsiniz. Beylerin en çok sevdiğim hizmetlerimden birisi cimcif olarak dikkat çeker. Boşalma anınızı daha özel bir hale getirebilirsiniz. Bunu yüzüme doğru yapabilirsiniz. Bu konuda sınırlarım asla yoktur. 

Aynı zamanda Travesti İzmir hizmetlerimi verirken hiçbir şekilde kondom kuralımın bulunmadığının altını çizmem lazım. Bu sayede daha çok haz, zevk ve fazlasını almak mümkündür. Elbette bende oldu bittiler yoktur. Bunun anlamı ise her daim her saniyenin tadının çıkarılmasıdır. 

Genellikle beylerin büyük bir kısmı resimlerimin gerçek olup olmadığını merak ediyor. Sayfamda yer alan tüm resimler bana aittir. Randevu alabilmek için hem arayabilir hem de kısa mesaj yollayabilirsiniz. Seçim yapmak size kalmış.

Her Zaman Farklı Mekanlarda Sevişebiliriz

Değişik mekanları her daim tercih ederim ve bunların başında oteller öne çıkar. Konforlu ve güvenli olmalarından dolayı oteller bunların arasında yer alır. Bundan farklı olarak apartlara da yok demem. Aynı zamanda kendi evimde de beyleri ağırlamak ve burada seks yapmak harika bir deneyim olacaktır. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*