Çılgın ve Seksi İranlı İzmir Travesti Nesrin

Seksi ve çılgın bir İzmir Travesti kadını olarak her zaman beylerin tüm hazları almasını ve bunun sonrasında rahatlamasını istiyorum. Bu anlamda hiçbir sınırım ise söz konusu değildir. 

Türk beylerine kocaman bir merhaba. Adım İzmir Travesti Nesrin. İranlı bir hatunum. Bizim ülkenin kızları çok güzeldir ve ben de bunun en iyi örneklerinden birisi olarak dikkat çekerim. 26 yaşındayım ve aynı zamanda bakımlıyım. Seks konusunda kurallar olmadan ilgili hizmeti verdiğim için müşteri sayım son derece çoktur. Eğer siz de arayarak randevu alırsanız bu şanslı beylerin arasına çok kolay bir biçimde katılımı sağlayabilirsiniz. 

İran Dilberi Olarak Sizleri Mutlu Ederim

Komşu ülke İran’dan bundan 6 sene önce geldim. Okul için buradaydım. Mezun olduktan sonra burada kalmaya başladım. Sadece ülkenizi değil, aynı zamanda erkeklerinizi de çok seviyorum. Hem seksi hem de yakışıklılar. Bunun yanı sıra özellikle cinsel beraberliklerde göstermiş oldukları performans beni mest ediyor. 

İzmir Travesti olarak beylerin altına yatmak beni çok mutlu ediyor. Hizmetlerimi onlar için sunarken bir kuralım da yoktur. Oraldan anala kadar uzanan çok geniş bir skala içinde seks yaparım. Hem cimcif hem de bunun haricinde memelerin arasına alma gibi fanteziler bende mevcuttur.

Görüşmelerimde Mekan Sorunum Yoktur

Mekan bazı kadınlar için sorun olabilir. Ben ise böyle bir Travesti olmadığımdan güvenli olması durumunda her yeri tercih ederim. Özellikle çok rahat olması ile dikkat çeken otel odaları bunların arasında öne çıkar. Konfor şartlarının benim için sağlanması yeterlidir. Bunun yanı sıra benzer özelliklere sahip günlük apartlara yok demem. Tabi ki güvenli semtlerde kalan beyler de beni hemen ağırlayabilirler. 

Pazarlık lafını duymaya hiçbir zaman tahammülüm yok. Söz konusu cinsel beraberlikler olduğunda bunun indirimi ya da pazarlığı hiçbir şekilde yoktur. Seans, saatlik ve son olarak gecelik şeklinde tanımlanmış olan süreler boyunca seks yapmak söz konusudur. İşte talep ettiğim ücret de buna göre değişir. Bunun pazarlık olmadan ve peşin şekilde verilmesi lazım. İzmir Travesti

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*