Biseksüel Olmasıyla Fark Yaratan Yeliz

Seksi farklı şekillerde yapan bir İzmir Travesti olarak aynı zamanda cinsel tercihlerimin de değişiklik göstermesi sizler için kesinlikle çok sıra dışı bir deneyim anlamına geleceğinden hemen beni arayabilirsiniz.

26 yaşında bir İzmir Travesti kadınıyım. Adım ise Yeliz. Siyah ve uzun saçlara sahibim. Bunun yanı sıra fit olan bir vücut yapım vardır. Zaten tek başına bu özelliklerim bile beyler için seks yapmak adına yeterlidir. Biseksüel bir kadınım. Yani ilgi alanıma sadece beyler girmiyor. Aynı zamanda kadınlarla da seks yapmasını sevmekteyim. Bu noktada daha önceden hiçbir şekilde denemediğiniz şeyleri benimle gerçekleştirebilirsiniz. 

Farklı ve Sıra Dışı Bir Seks Benimle Mümkün

Birçok İzmir Travesti kadın piyasada yer alıyor. Ancak benim gibi özel olanını bulmanız kesinlikle çok kolay değil. Ben biseksüel bir bayanım. Yani ilgi alanıma sadece beyler girmiyor. Kadınlarla da sevişiyorum. Her iki cins de benim için çok büyük hazlar dİzmir. Tabi ki sadece beyleri de kabul ederim. Bu konuda bir sıkıntım yok. Ancak sekse farklı bir heyecan katmak isteyen erkeklere yok demem.

Çünkü bazı çiftler aynı anda bir kadın ile seks yapmak istiyorlar. Genellikle bu da kulağa çok hoş geliyor. İşte bunu sağlama noktasında harika bir hatunum. Eşinizi veya sevgilinizi benimle tanıştırabilirsiniz. Korkmayın onu elinizden almam. Üçlü olacak şekilde seksin zirvesine kadar çıkabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra kondom kullanımı da şart değildir.

Güzel kokulu bir hatunum. Üstelik kullanmış olduğum parfümler afrodizyak etkili olmasından dolayı sizin içinizde yanan ateşi de katlar ve yakar. Bu da hem benim hem sizin hem de partnerinizin harika hazları elde etmesi dİzmirtir. Daha çok beklemeden hemen iletişimi kurabilirsiniz. 

Sıcacık ve Misler Gibi Tenim Sizi İstiyor 

Ben İzmir Travesti hizmetlerimi sadece kendime ait olan özel evimde veririm. Bunun haricinde daha farklı olan bir mekanı ise kabul etmem. Hem konforlu hem de çok güvenli olması sayesinde hiçbir soruna sahip değildir. Ödeme ise elden ve aynı zamanda peşindir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*