Beylerin Spermlerini Yutmasını Seven Göknur

Sevgili erkeklerin cinsel ihtiyaçlarını sorunsuz ve kusursuz bir biçimde karşılarken özellikle söz konusu sıra dışı deneyimler olduğunda akla gelen ilk isim kesinlikle ben olacağım.

Merhabalar. Ben İzmir Travesti Göknur. İyi misiniz beyler? Ben tabi ki her daim olduğu gibi iyi ve sekse tamamen hazır bir biçimde bekliyorum. Hemen kendimden bahsetmek gerekirsem 26 yaşındayım. Siyah ve küt saçlıyım. Fiziki özelliklerim ise bakar bakmaz beylerin dikkatini çeker. Erkeklerin daha ilk andan itibaren aklını başından almasını bilirim. Özellikle söz konusu ağza boşalma olduğunda akla hemen ben gelirim. 

Daracık Dudaklarımın Arasından Boşalarak Beni Besleyebilirsiniz

Seks konusunda en deneyimli İzmir Travesti opsiyonlarının arasında öne çıkarım. Artık sıradan hale gelmiş ve çok zevk vermeyen şeylerden sıkılan beyler için buradayım. Çünkü çizgi dışına çıkılmasını severim. Özellikle oral ve sonrasında vermiş olduğum hizmetlerden dolayı beklentilerinizi de karşılarım.

Her daim beylerin en özel anlarından birisi olan boşalma sırasında bunun ağzımın içinde gerçekleşmesine izin veririm. Bu sayede hem ben hem de siz hazların en büyüğünü almış olacağız. Tadının çok güzel olması ile bu durum beni bulutların üzerine taşır. Tabi ki hizmetlerim bununla sınırlı değildir. 

Oraldan farklı olarak kondom kullanımı koşulu ile anala sekse hiçbir zaman yok demem. Bunun sağlamış olduğu hazzın hiçbir şekilde tarifi yoktur. Bana göre bulutların üzerine çıkmak gibidir. Bundan dolayı zaten birçok bey benimle beraber olurken işte bunu talep eder. Ben de buna yok demem. Daha farklı fanteziler de söz konusu olmasından dolayı bunları deneyebiliriz. 

Beylerin Yatakta Kölesi Olurum 

Her daim İzmir Travesti olarak beylere hizmet etmek benim için harika bir duygu. Hatta onların sözünden çıkmadan tüm isteklerini gerçek yaparım. Bunun için de benimle anlık iletişimi kurabilmeniz yeterlidir. Telefonum zaten açıktır. Tabi ki bundan farklı olarak kısa mesaj da yollayabilirsiniz. Ücret peşindir beyler. Mekana dair bir kuralım ise hiçbir zaman yoktur. Yani her yerde, sınırlar ve limitler olmadan doya doya seks yapabiliriz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*