Bedensel Açıdan Kusuru Olmayan Olgun İzmir Travesti Arzu

İzmir Travesti Arzu adıyla görüntülenecek olan bedenimin üzerinde herhangi bir şekilde kusur bulunması da mümkün değildir. Mücadele göstermiş olduğum bu dünya içerisinde sizler de bana karşı saygı göstermelisiniz. Amaçlanan doğrultuda görüşmelerin devam ettirilmesini sağlarım. Benden uzaklarda kalmanızı hiçbir zaman istemiyorum. Gün içerisinde birden fazla erkek ile birlikte olsam da bendeki istek hiçbir şekilde kaybolİzmirtadır. En müthiş görüşmeleri bu şehrin içerisinde benim diğerine getirdiğimi birçok erkek tespit etmiştir. Sizlerin de hayatında eksiklikleri tespit ederek düzene girmesini sağlayabilirim.

Olgun Travesti İzmir adıyla içerisine girmiş olduğum zaman ise sıcaklığım çok fazla şekilde etkisi altına almaktadır. Erkeklerin hayatına konuk olduktan sonra beni bir daha yanından ayırmayı istemeyecektir. Farklı bir çerçeveden hayata baktırmayı çok fazla şekilde istiyorum. 43 yaşındayım. 1.72 boyunda, 59

kilo ağırlığında kumral bedenle harikalar yaratıyorum. Hareketlilik kazanacak olan bu dünya içerisinde sizlerle birlikte çok mutlu olurum. Soluksuz geçecek olan sevişmeler içerisinde oral seks çok fazla şekilde istekli olarak benim tarafımdan yerine getirilir. Her dakikasında doğru bir şekilde değerlendirerek sizlerle olurum.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*