Balık Kadını İzmir Travesti Melis

Küçük küçük adımlar atarak, büyülü atmosferime yaklaşmaya hazırsın. Bakıyorum da benim profilimde fotoğraflarımı inceliyorsun. Şimdiden seni heyecanlandırdığımı düşünüyorum. Tüm isteklerini, düşüncelerini sana yaşatacağım. Seninle doyasıya vakitler geçireceğim. Ben balık kadını Melis, İzmir Travesti için en doğru profil! Benim profilimde numaram ve bana ait birçok bilgi var. İnceleyerek sonrasında benimle iletişime geçebilirsin..

Heyecanlandırıcı Anlar ve Daha Fazlası.. İşte Buradayım Ve Seni Bekliyorum! 

Benimle beraber olduğun saatlerde, ne istediğini direkt söylİzmirten kaçınabilirsin. Heyecanlanacağından hiç şüphem yok.. Çünkü karşında mükemmel güzelliği ile balık kadını Melis var. Haklısın, gerçek bir manken gibi karşında seni dinlerken dilin tutulabilir. Bu konuda sana hak veriyorum. Ama senin heyecanını dindirecek, birkaç hamlem var. Kısa sürede beni kendine bırakacaksın. Hoş ve şaşırtıcı bir giriş yapmak benim için en ideal hamlem. Seninle beraber olduğumuz anlarda anlık hamleler yapacağım. 

25 yaşındayım. İzmir Travesti arayan kaliteli ve iddialı beyefendiler ile bir arada olmaktan hoşlanıyorum. Sana güvenmem önemli. Yakışıklı ve saygılı erkekler daha çok ilgimi çeker. Kaba saba hareketlerden hoşlanmam. Yİzmir yapmayı çok seviyorum. Makarnanın her çeşidini bilirim. Bilgisayarımda oyun oynamak, müzik dinlİzmir, yüzmek, seyahatlere çıkmak, kitap okumak, evimin şeklini değiştirmek, gardırobumu düzenlİzmir ve alışveriş yapmak.. Her biri benim genel olarak gerçekleştirdiğim aktivitelerdir. Biliyorum bunlar senin için önemli değil! Sen sadece bana ve benimle yaşayacağın özel anlara odaklanmak istiyorsun. Sadece karşında görmüş olduğun kadınla ilgili birkaç bilgi vermek istedim. 

Profilimde numaram var ve bana ait. Ararsan karşısında ben olacağım. Tatlı ve nazik sesimle, sana güzel bir alo diyeceğim. Sonrasını bana bırak! Kaliteli sohbetimiz ve gerçek randevumuzla beraber heyecanlı dakikalar geçirmeye başlayabiliriz. Uzun uzun konuşmak yerine, daha kısa konuşmalarla beraber olduğumuz büyülü anların tadını çıkaralım. Şimdiden kulağına, bunların her birinin sana çok hoş geldiğini söyleyebilirim. Daha fazla birbirimizi bekletmeden, tanışalım ve yaşayarak birbirimizi hissedelim. Tatlı ve ne istediğini bilen İzmir Travesti Melis, senin araman bekliyor 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*