Baby Face İzmir Travesti Sıla

Travesti İzmir beklentini fazlasıyla karşılayacak profilime hoş geldin! Sevecen ve tatlı hallerimle, şimdiden seninle geçireceğim heyecanlı dakikalar için sabırsızım. Sen de benim gibi sabırsızsan ve aşırı heyecanlıysan hemen beni ara..  Şimdiden ben bunu hissediyorum. 

Küçük Kaçamaklara Bayılırım:)

Hemen, bana koşarak gelebilirsin. Benden istediğin kadar yararlanmana izin veriyorum. Heyecanım dolup taşıyorken, kendi benliğine dönüp mükemmel enerji hissedebilirsin. Henüz birkaç yıldır, Travesti İzmir olarak beklentileri karşılıyorum. Kendimi uzun uzun anlatmayı, önemsemeyi çok sevmem. Bu nedenle sana neler anlatacağım konusunda çok bir bilgim yok! Yalnızca şunu söyleyebilirim, beni yaşayarak öğren. Çok cesurum ve hevesliyim. Yapamayacağım hiçbir şey yok. Eğer senin de denİzmir istediklerin varsa doğru profil desin! Hemen benimle iletişime geç ve denİzmir istediklerini fazlasıyla hisset. Ağzım sıkıdır. Emin olabilirsin. Kimseye hiçbir şey söylemem. Bu bizim küçük sırrımız olarak kalacak.. 

Daha öncesinde kimseye âşık olmadım ya da çok derin duygular beslemedim. Benim için önemli olan andır. Anlık kaçamaklar, küçük dokunuşlar, tatlı tebessümler, küçük yaramazlıklar işte benim olayım bu! Sen de anlattıklarımdan, az çok kafanda bir karakter oluşturduysan beni arayabilirsin. Ulaşabileceğin telefon numaram profilde!

Gerçek fotoğraflarım bulunuyor. Sen beni görüp beğendiysen, benim de seni görüp beğenmem gerekiyor. Bunun için senden birkaç fotoğraf isteyebilirim. Gönderdiğin fotoğrafları sonrasında eğer ki birbirimizden memnun kalırsak neden gerçek bir buluşmaya çıkmayalım ki? İşte bunun için çok sabırsızlanıyorum. Şimdiden heyecanımı hissedebilirsin. Ve sana şunu söyleyebilirim, senden de yüksek enerji alıyorum. Hoş kokular, iddialı kıyafetler, kırmızı ojeler, kırmızı rujlar, keskin bakışlar olmazsa olmazım. Ön planda olmayı seviyorum. Bulunduğum yerde dikkat çekmekten hoşlanırım. Karşımdaki insanı etkileyebilmek için aklına bile gelmeyecek birçok silahım var. Bu konuda şüphen olmasın. Yapman gereken yalnızca beni aramak!

Ulaşabileceğim telefon numaramı sana veriyorum. İletişime geçtiğimiz de tatlı sohbetler edebiliriz. Güzel sırlar paylaşabiliriz. Benimle paylaşmak istediğin sırlar varsa dinlerim. Sana küçük sırlarımı veririm. Harika kaçamaklar yaparız. Daha fazlasını duymak istiyorsan, seninle randevu oluşturabiliriz. Travesti İzmir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*