Ağza Yüze Boşalmana İzin Veren İzmir Travesti Tansu

Sekste çizgilerin dışına çıkmak ve aynı zamanda kuralsız bir biçimde sevişmek isteyen tüm beylere merhabalar. Güzel ve haz dolu beraberlikleri yaşatan bir İzmir Travesti olarak aramanızı bekliyorum. 

Tansu benim adım beyler ve 25 yaşında seksi bir İzmir Travesti kadınıyım. Uzun boylu değilim ve hafif balık etli olduğumun altını çizeyim. Özellikle kuralları ve tabuları yıkarak seks yapmak gibi bir alışkanlığım söz konusu olduğundan birçok beyin bir numaralı tercihi benim. 

Sekste Sınırları Zorlamak Benim İşim

Kuralların olmadığı bir seks hem sizin hem de benim için daha çok haz dİzmirtir. Ben  İzmir Travesti olarak erkek bedenine tapan bir kadınım. Bundan dolayı onlarla her türlü yola çıkarım. Üstelik bunu sadece para için yapmam. Amacım karşılıklı hazzın en fazlasını almaktır. Bunun için de değişik fantezileri sunarım.

Sanırım birçok bey cimcifin ne olduğunu bilmiyor. İşte bunu yaşayarak öğretmek isterim. Çünkü bunun anlamı hem ağza hem de yüze boşalmaktır. Bu sırada hiçbir kuralım söz konusu olamaz. Beni bir hayvan gibi kullanabilirsiniz. Sizin spermlerinizi yalamak, yutmak beni çıldırtır. 

Tabi ki bundan farklı olan ve yine en büyük hazları veren hizmetlerim de vardır. Anal bunların arasında öne çıkar. Arkadan koyarak beni mutlu edebilirsiniz. Bu duygu karşılıklıdır. Gerek oral gerekse ön sevişme bunların arasında yer almasından dolayı çok mutlu olacağınızın garantisini sizlere veriyorum.

Sizlerin evlerine gelen bir kadınım ve nerede olduğunun hiçbir önemi yoktur. Kendime olan güvenim tamdır. Yıldızlı, lüks, konforlu olan otellere de yok demem. Apartlar ve yine merkezde olan rezidanslar benim açımdan okeydir. 

Güzel Beraberlik ve Fazlası İçin Hemen Arayın

Hemen ve zaman geçirmeden İzmir Travesti numaram üzerinden iletişimi sağlamanız noktasında hiçbir sorun yoktur. Arama yöntemini kullanabilirsiniz. Yanıt almama gibi bir durum söz konusu olursa en mantıklı şey hemen bir kısa mesaj yollamaktır. Elbette bundan farklı olarak aktif bir Whatsapp hattım da vardır. Dileyen beylere buradan anlık resim de yollarım. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*